Вимірювачі тиску пневматичні

13 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
 1. Шукаєте вигідні пропозиції?
  Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
  Підписатися
 2. Послуги
  Експрес-доставка до 2-х годин
  Доставка замовлень вагою до 3 тонн у місті Тернопіль.
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Сьогодні вимірювачі тиску пневматичні супроводжують кожного, хто працює з пневмоінструментом. Ясна річ, адже контроль роботи повітряної системи безпосередньо впливає на якість роботи і довговічність інструменту. Спробуємо розібратися, де Вам може знадобитися даний пристрій.


Загальна будова манометрів


Цей прилад призначений для вимірювання тиску газу. У свою конструкцію він включає спеціальну чутливу мембрану (або пружину), яка під дією повітря (або іншого газу) деформується і відхиляє стрілку на вимірювальній шкалі.


Виділяють манометри за типом конструкції:

 • рідинні;
 • вантажопоршневі;
 • деформаційні.

За рівнем точності:

 • 0,15;
 • 0,25;
 • 0,4 і так далі.


Чим нижчим є вказане число, тим меншою є похибка, тим точніший прилад. Також додатково манометри поділяють за сферою застосування, спеціальними особливостями (напр., аміачні).


Застосування манометрів для пневматики


Для будь-якого майстра або автолюбителя актуальним є вимірювання тиску в повітряній системі. Спеціальний прилад може знадобитися якщо:

 • Є потреба у додатковому контролі тиску.
 • Манометр компресора вийшов з ладу або відсутній.
 • Необхідно виміряти тиск в шинах автомобіля.


Пневмоінструмент та компресорна станція не збігаються за параметрами. Спеціальні вимірювачі тиску пневматичні оснащуються додатковим регулятором і служать в якості перехідника.


Чому використання манометра та важливо


Як відомо, використовуючи невідповідний пневмоінструмент, майстер ризикує зіткнутися з низкою проблем. Якщо витрата повітря або тиск компресора і, наприклад, пневмодриля не збігатимуться, то в кращому випадку інструмент просто не буде працювати, в гіршому це може призвести до поломки як інструменту, так і компресора. Якщо ви використовуєте апарати, які за задумом виробника не передбачалися до використання «в спайці», то зайвий контроль не зашкодить, але допоможе заощадити нерви і фінанси.


Те саме можна сказати і про вимірювачі тиску для автомобільних шин. Своєчасні перевірки тиску убезпечать Вас від неприємних ситуацій на безлюдній дорозі або навіть аварії. А контроль процесу підкачки шин зробить цю процедуру простою.


Також слід пам'ятати і про моделі, які передбачають додаткові функції. Наприклад, вимірювачі тиску пневматичні, що використовуються для фарбувальних пістолетів оснащені регулятором інтенсивності роботи, блоки підготовки повітря з манометром від бренду YATO також вельми популярні серед знавців.

Показати ще
Згорнути
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон