Про пневмогайковерти ми згадуємо найчастіше, при заміні гуми, на колесах улюбленого автомобіля. З його допомогою така робота робиться за лічені хвилини, адже гайковерт - інструмент для закручування-відкручування гайок. В принципі це вдосконалений гайковий ключ. Також використовують його в домашньому господарстві, в машинобудуванні та нафтохімії.
Щоб зробити правильний вибір, і купити саме пневмогайковерт, потрібно вміти відрізняти його від інших видів, і знати як він влаштований.
Отже, за типом живлення всі гайковерти ділять на:
- електричні, або мережеві, вони працюють від мережі змінного струму, невеликого розміру і ваги до 9 кг. Досить потужні і надійні, з низьким рівнем шуму, випускають їх у формі пістолета. Але при відсутності джерела електрики стають марною дрібничкою, тому винайшли та впровадили наступну модель;
- акумуляторні, мобільне пристосування, ідеально підходить під час подорожей на автомобілі. Поступаються за потужністю попередньому варіанту, але в умовах далеких від цивілізації буде незамінним. У сучасних моделях використовують літій-іонні елементи живлення;
- гідравлічні, запускаються від гідравлічної рідини. Його особливістю є можливість роботи під водою. Корпус такого пристрою зроблений з високоміцної сталі з надійним захистом від корозії. Для домашнього використання застосовується рідко;
- пневматичні, працюють від стисненого повітря, що надходить по гнучкому шлангу з компресора. Він ударяє по лопатям ротора, примушуючи його крутиться, що в свою чергу провертає патрон і закручує гайку. Ця модель вважається безпечною, адже виникнення іскри неможливо, тому його застосовують в приміщеннях з підвищеною вологістю і вибухонебезпечністю. Ціна порадує, адже вона менше всіх перерахованих вище примірників. За потужністю перевищують електричні і поступово витісняють їх з ринку. Їх застосування залежить від форми і розміру. У важкодоступних місцях використовують, так звані «тріскачки». Вони невеликого розміру і прямі. Для легкових автомобілів підходять пневмогайковерти з розміром патрона ½ дюйма, у формі пістолета. Для вантажівок і мікроавтобусів знадобляться моделі на ¾ дюйма. А для тракторів і фур - на 1 дюйм. При виборі пневмата звертайте увагу на наступні аспекти:
- компресор, якщо він підібраний неправильно, інструмент не може досягти заявленої потужності;
- запасіться змазкою, її ще називають лубрикатор, адже даний вид вимагає постійного догляду;
Надійність, простота конструкції і довговічність інструменту не залишають байдужими навіть самих вибагливих фахівців.
Незалежно від способу живлення, гайковерти можуть бути:
прості і ударні. Перші коштують дешевше, але не поспішайте віддавати їм перевагу, знаючі люди стверджують, що домогтися максимальної продуктивності можливо тільки застосовуючи силу удару.
Підбираючи для себе гайковерт, придивіться до пневмо варіанту, завдяки вищепереліченим якостям і перевагам він полегшить, прискорить і зробить безпечною вашу працю.
У наш шалений час, розумно скористатися послугами Інтернет магазину і запропонованою ним доставкою.
Ціни на Гайкокрути пневматичні
Товар | Ціна |
Гайкокрут пневматичний ударний Matrix G1260 57441 1/2 | 4899.00 грн |
Гайкокрут пневматичний APRO 850124 | 4599.00 грн |
Гайкокрут пневматичний посилений APRO 850121 | 2050.00 грн |
Гайкокрут ударний пневматичний Metabo DSSW 360 Set 604118500 | 3102.00 грн |
Гайкокрут пневматичний Vorel 81100 1/2 | 1077.00 грн |