Біозахист для дерева

11 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Збільшити термін експлуатації дерев'яних конструкцій допоможе ефективний біозахист для дерева, що запобігає пошкодженню матеріалу гнильними бактеріями, які викликають його руйнування, захищає від надмірної вологи і загоряння. Для боротьби з біологічним впливом використовуються спеціальні засоби на основі антипіренів з біоцидами, що перешкоджають розмноженню мікроорганізмів, бактерій, грибкових інфекцій в порах деревини, що попереджають горіння і поширення вогню по поверхні дерев'яних виробів.

Щоб вам було простіше вибрати відповідний склад для вогне- і біозахисту, розглянемо основні різновиди препаратів докладніше.

Біозахист для дерева: види, характеристики, відмінності

Сучасні засоби для біологічного захисту дерев'яних конструкцій являють собою склади з комплексною дією на органічній або водній основі. Просочення наносять на поверхню в один або кілька шарів. Це необхідно для отримання наступних результатів:

  • Попередження утворення цвілі.
  • Захисту дерева від пошкодження комахами-шкідниками.
  • Знищення шкідливих мікроорганізмів, що з'явилися на поверхні і у внутрішніх порах матеріалу.
  • Запобігання гниттю дерева при експлуатації у вологих умовах.
  • Захисту від розтріскування.

Завдяки дії антипіренів, що містяться в складі препаратів комплексної дії, біозахист для деревини не дає вогню швидко поширюватися по поверхні, що дозволяє виграти час для евакуації людей при пожежі. Також біозахисні засоби можуть містити пігменти (фарбувальні речовини, що надають дереву більш насичений відтінок) і УФ-фільтри.

За складом препарати бувають:

  • Сольовими водорозчинними. Їх застосовують для обробки конструкцій, що експлуатуються в приміщеннях зі стандартним рівнем вологості.
  • Масляними. Такі просочення, з посиленою водостійкістю, використовують для зовнішньої обробки через сильний, специфічного запаху.
  • Органічними. Препарати даного типу виготовляють на основі органічних розчинників зі спиртами. Після висихання вони утворюють плівку, стійку до механічних пошкоджень, вологи, ультрафіолету. Підходять для зовнішнього і внутрішнього використання. Застосовуються для обробки кроквяних систем, фасадів, будівель з бруса, стінових перегородок.

За рівнем пожежної захисту просочення ділять на два класи. 1 група здатна зупиняти горіння, забезпечує максимальний захист від вогню. 2 група - уповільнює поширення вогню, при усуненні його джерела полум'я поступово гасне.

На що звернути увагу при виборі

Купуючи біозахист для деревини, зверніть увагу на склад препарату, зазначений на маркуванні. Він повинен містити групу ефективності і клас горючості, присвоєні на основі технічних випробувань продукції.

Для житлових приміщень потрібно використовувати засіб з 1 класом захисту, для промислових будівель підійдуть препарати 2-го класу. Зовнішню обробку виробляють тільки з використанням просочень на масляній, спиртовій або не сольовій основі. Також обов'язково враховуйте глибину проникнення, спосіб нанесення і витрата препаратів.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон