Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Для виконання робіт, пов'язаних з руйнуванням твердих поверхонь, нанесенням ударів великої сили знадобиться кувалда з бойком із загартованої високовуглецевої сталі. Щоб вам було простіше підібрати для себе виріб з відповідними характеристиками, з особливостями інструменту розберемося докладніше.

Як виглядає сучасна кувалда

Спочатку кувалду використовували в ковальській справі для обробки металу в процесі кування. В даний час її також застосовують для забивання цвяхів збільшеного розміру, руйнування стін і демонтажу інших поверхонь під час ремонту і перепланування.

Кувалда складається з довгої рукояті і бойка з надійних, довговічних середньо - і високовуглецевих сплавів, стійких до механічних та інших типів впливів.

За формою бойка кувалди бувають:

  • Тупоносими. З масою до 16-ти кілограм і торцями, скошеними під прямим кутом. Являють собою інструменти збільшеної руйнівної потужності, що використовуються для нанесення ударів різної інтенсивності.
  • Гостроносими поперечними. З вагою 3-8 кг, забезпечені бойком прямої форми з одного боку, з іншого – загостреним в горизонтальному напрямку. Застосовуються при маніпуляціях, що вимагають високої точності, наприклад, вбиванні каменів в землю і їх розклинювання.
  • Гостроносими поздовжніми. Їх вага становить до 8 кілограм. Один з їх торців має тупоносу форму, а другий – загострену, на зразок сокири. Відрізняються універсальністю, підходять для виконання різноманітних робіт, пов'язаних із забиванням цвяхів, розколом дерев'яних елементів і бетонних конструкцій.

За типом виготовлення кувалди можуть бути литими і кованими. З огляду на вагу і призначення інструменту, при його використанні задіють обидві руки. Стандартний розмір рукоятки пристрою становить від 80 до 100 см, ширина – від 3 до 4 см. При цьому до бойка рукоятка розширюється, що забезпечує її надійну фіксацію і попереджає зісковзування бойка при експлуатації.

На що звернути увагу при виборі кувалди

При покупці кувалди для використання в домашній майстерні рекомендуємо звернути увагу на кілька моментів. В першу чергу, на вагу і форму ударної частини. Залежно від призначення інструменту він може становити від 2-х до 10 кілограм. Для нескладних робіт, пов'язаних із забиванням кілочків, цвяхів, буде достатньо пристрою масою від 1,5 до 2 кг. Для руйнування цегляної кладки, роботи з твердим грунтом варто вибрати інструмент зі збільшеною масою. Також важливі конструкція і матеріал ручки, від якої залежить комфортність використання кувалди. Моделі з прогумованими накладками не ковзають в руці, тому працювати з ними зручніше.

✅ Ціна от 149 до 1094 грн
✅ Матеріал метал, сталь
✅ Оплата на розрахунковий рахунок, переказ LiqPay
✅ Виробники Truper, Matrix, Juco, Stark
Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон