Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Для роботи з делікатними поверхнями застосовується особливий різновид молотка – киянка, що складається з подовженої ручки й бойка прямокутної або циліндричної форми. Ручку інструменту виготовляють з матеріалів з високою міцністю: дерева, металу, пластику або фібергласу. Чим ще це пристосування відрізняється від іншого ручного оснащення, і в яких випадках використовується, розберемося докладніше.

Використання киянки

На відміну від інших ударних пристроїв киянку застосовують у випадках, коли при ударі потрібно зберегти цілісність покриття матеріалу або інструменту, який використовується спільно з нею, наприклад, стамески. Залежно від ваги та габаритів вона знаходить застосування в різних сферах. Киянка використовується:

  • При складанні та розбиранні меблів;
  • При формуванні деталей і виправленні вм'ятин на виробах з листового металу;
  • При ремонті пристроїв і механізмів, де не можна використовувати молоток;
  • Для нанесення ударів по рукояті різця при різанні по дереву;
  • При укладанні керамічної плитки, натурального і штучного каменю, бруківки.

Також киянку використовують при монтажі покриттів з ламінату, покрівель та інших операціях, пов'язаних з рихтуванням і вирівнюванням поверхонь. Інструмент часто застосовують спільно з долотом, стамескою та іншими ударними пристосуваннями. Купити киянку за доступною ціною з доставкою в будь-яку точку України можна в інтернет-магазині Арс.

Які види киянок існують

Ударна частина киянки являє собою масивний бойок з щільної гуми, дерева або полімерних матеріалів високої щільності. Каучукові бойки бувають білого і чорного кольору. Рукоять інструменту виготовляється з дерева, фібергласу, металу і пластика. Пластикові моделі виробляються з ударостійкого складу, стійкого до механічних пошкоджень. Їх застосовують при роботі з металевими листами невеликої товщини, при монтажі покрівель тощо. 

Гумові киянки мають високий ступінь пружності, що дозволяє ефективно використовувати їх в роботі, пов'язаної з тиском на матеріал, наприклад, по рихтуванню автомобільних кузовів. Вироби з дерева відрізняються універсальністю, застосовуються при виконанні монтажних і демонтажних робіт і збірці меблів.

Для делікатних робіт, що вимагають максимально акуратних дій, щоб не допустити появи відколів і тріщин на поверхні, використовують киянки безінерційного типу. Їх бойки мають порожнисту структуру, і всередині вони на ¾ заповнені металевими кульками або дробинками, що забезпечують інструменту балансування. Такі пристрої не відскакують при ударі, дозволяючи виконати маніпуляції точно й ефективно.

За розміром киянки бувають зменшеними, середніми або великими, з вагою від 220 до 1100 грамів. Найпоширенішим варіантом інструменту, що застосовується в побутових умовах, можна назвати киянку середніх габаритів з гумовим бойком у формі циліндра.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон