Бетонозмішувачі

43 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
 1. Шукаєте вигідні пропозиції?
  Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
  Підписатися
 2. Послуги
  Експрес-доставка до 2-х годин
  Доставка замовлень вагою до 3 тонн у місті Тернопіль.
 3. Допоможемо обрати найкраще
  097 333 43 00

  Безкоштовна лінія

  пн-пт 9:00-18:00 сб-нд 9:00-16:00

 4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

При будівництві заміського будинку, виконанні великомасштабних ремонтів в квартирі або на присадибній ділянці стане в нагоді функціональна і продуктивна бетономішалка, за допомогою якої можна замісити великий обсяг розчину в короткі терміни, без застосування фізичної сили і задіяння міксерів. Для використання пристрою потрібно тільки завантажити компоненти в барабан в необхідних пропорціях, а всю роботу по змішуванню агрегат виконує самостійно. Які види бетономішалок існують, і на які моменти звернути увагу при їх придбанні, розберемося докладніше.

Як влаштована і працює бетономішалка

Конструкція бетонозмішувача складається з барабана або ємності для змішування, каркаса і двигуна, що приводить інструмент в рух. Барабан пристрою має грушоподібну форму. Усередині нього знаходяться лопаті статичного або рухомого типу, що з'єднують окремі компоненти суміші в пластичну і однорідну масу.

За обсягом барабани бувають невеликими (близько 63 літрів і більше), для приватного використання, і збільшеними (до 465 літрів). Їх застосовують при виготовленні будівельних сумішей в промислових масштабах.

Барабан бетонозмішувача встановлюється на каркасі (рамі), що підтримує пристрій в нерухомому стані. Для його виготовлення використовують металеві труби та інші матеріали з високою механічною міцністю, здатні витримати вагу барабана з важким розчином. У комплектацію каркаса побутових моделей входять коліщатка для переміщення мішалки по будівельному майданчику.

У рух агрегат приводить двигун електричного типу або внутрішнього згоряння. Другий різновид призначена для автономної роботи без електроживлення, але через шумність і вихлопні гази бетономішалки з ДВС незручні для застосування в закритих приміщеннях.

Бетонозмішувачі на електроприводі мають більш доступну вартість. Вони тихі в експлуатації, надійні і функціональні. Підключаються до мережі 220 або 380В.

Різновиди та їх відмінності

Існує велика кількість різновидів обладнання даного типу, що розрізняються за параметрами, розмірами та іншими критеріями. За принципом роботи їх ділять на дві основні категорії:

 • Безперервної дії. Їх завантажують усіма компонентами і включають в мережу, після чого вони працюють в постійному режимі до виключення. Пристрої призначені для приготування сумішей в збільшених обсягах.
 • Циклічної дії. З їх допомогою роботу з виготовлення розчинів можна виконати в кілька етапів. У цю групу входять інструменти примусового і гравітаційного типу.

Бетономішалки примусової дії оснащуються валами вертикального і горизонтального розташування. У першому випадку конструкція агрегату складається з нерухомого циліндричного корпусу з верхнім завантаженням і нижньою видачею розчину. Усередині нього знаходяться чотири стійки різної довжини, оснащені лопатями декількох видів, що перемішують компоненти в інтенсивному режимі. Переваги таких пристроїв: висока якість розчину і швидкість.

Примусові бетонозмішувачі з горизонтальними валами мають барабан у вигляді чаші, з підшипниками в торцевій частині. Підходять для змішування однорідних компонентів в невеликих обсягах.

Гравітаційні пристрої функціонують за рахунок сили тяжіння. Складаються з приймача, змішувального барабана і вивідного лотка, що випускає готову суміш. Призначені для виготовлення розчинів об'ємом до 1 кубометра. До даного типу мішалок відносять автомобільні цистерни, що перевозять готовий бетон.

При покупці бетонозмішувача для домашніх потреб рекомендуємо звернути увагу на обсяг його чаші, потужність, частоту обертання і гучність інструменту. Для роботи всередині приміщень, пов'язаних з укладанням плитки або виготовлення стяжок, буде достатньо пристрою з грушею до 50-60 л потужністю до 500 Вт. Для будівництва заміського будинку або дачі зручніше використовувати мішалку з барабаном 65 - 100 л.

Наявність коліс на рамі дозволяє переміщати пристрій по майданчику без труднощів. Якщо плануєте виконувати роботу всередині приміщень, зверніть увагу на рівень гучності.

Показати ще
Згорнути

Часті питання

🥇Як вибрати бетонозмішувач для дому та дачі?

Звертаємо увагу на:
 • оптимальний обсяг барабана – 125 л;
 • товсті стінки;
 • матеріал виконання вінця – чавун.

🤗Який тип бетонозмішувача надійніший?

Є два типи бетономішалок:
 • редукторний – витривалий, стійкий до підвищених навантажень і споживає менше електроенергії;
 • вінцевий – вимагає ретельного очищення після використання, частіше ламається, АЛЕ легкість і доступність ремонту робить цей пристрій популярними.

→Якої потужності двигун потрібен для бетонозмішувача?

Мотор 700 Вт, 220 В 2800 об. оптимальний для бетонозмішувача на 100-180 л.

→Якого виробника бетонозмішувач вибрати?

Фахівці АРС рекомендують бетонозмішувачі Вектор – оптимальне співвідношення "ціна - якість".
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон