Вібротрамбовки

3 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Створити надійний, довговічний фундамент, стійкий до атмосферних явищ, підтоплення грунтовими водами, допоможе спеціальне трамбуючий пристрій, вібронога, ущільнююча верхні і нижні шари грунту. Інструмент призначений для підготовки основи під колони, стовпи, дренажні колодязі, інші елементи з локальним розміщенням. За рахунок зменшеної площі трамбуючої плити має компактні розміри, невелику вагу. Які ще особливості є у цього пристосування, розберемося докладніше.

Вібронога: застосування, різновиди

За допомогою вібротрамбовки ущільнюють грунт з вмістом піску, щебеню, гравію, інших матеріалів з сипучою і в'язкою структурою. Пристрій незамінний при роботі на важкодоступних ділянках:

  • Траншеях і канавах;
  • Навколо вкопаних стовпів;
  • Залізобетонних конструкцій, виготовлених для заливки фундаментів стрічкового типу;
  • Котлованах з великою глибиною.

За рахунок компактних габаритів пристрій зручно використовувати для трамбування щебеню біля стін будинків і промислових будівель, створення велосипедних, тротуарних доріжок, ремонту трамвайних колій. Також інструмент застосовують при ремонтах трубопроводів, невеликих ділянок автодоріг.

За типом двигуна вібротрамбовки бувають бензиновими, електричними і дизельними. Однією з головних переваг бензинових моделей є їх автономність. Вони не потребують підживлення електроенергією, легко переміщуються з місця на місце, не залежать від погодних умов, температури повітря, інших зовнішніх факторів. В основі конструкції бензинових агрегатів використовуються двигуни 2-х або 4-х тактного типу, з високою потужністю, не вимогливих в обслуговуванні і догляді. Мінус моделей на бензині: виділення в повітря шкідливих компонентів в процесі експлуатації. Тому використовувати їх потрібно тільки на відкритих просторах.

Дизельні пристрої призначені для роботи в режимі інтенсивних навантажень. Вони потужні, витривалі, відрізняються збільшеною ударною силою. Недоліки таких агрегатів: більш висока вартість і гучність.

Вироби з електроприводом екологічно безпечні, підходять для використання всередині приміщень. В процесі експлуатації вони не виділяють шкідливих газів. Працюють практично безшумно, що створює додатковий комфорт для оператора. Єдиним мінусом пристроїв цього типу можна назвати прихильність до джерела електроживлення.

Як вибрати інструмент, відповідний за характеристиками

Якщо вам необхідна вібротрамбовка для особистих цілей, при підборі інструменту рекомендуємо звернути увагу на кілька основних моментів:

  • Площа ущільнення;
  • Тип матеріалу, що ущільнюється;
  • Глибину, особливості зони ущільнення;
  • Тип приводу;
  • Частоту вібрацій пристрою.

Застосовувати віброногу для трамбування грунту вигідно, якщо площа оброблюваної поверхні становить до 10 і трохи більше квадратних метрів. Агрегат підійде для ущільнення бітумом щілин, що утворилися в бетонних основах, трамбування щебеню, грунтів, але його не варто використовувати для укладання дорожніх покриттів на основі кераміки та інших виробів штучного типу з малопластичними складами.

Відскік інструменту на зворотному ходу досягає 600 мм - при роботі на відкритих просторах, і до 150 мм – при використанні його на основах. Також важливим параметром при виборі пристрою є частота вібрацій. Чим вона вища - тим менше часу потрібно на ущільнення, але швидше відбувається знос вібротрамбовки. Для трамбування щебеню підійде інструмент з низькою частотою, а для ущільнення піску або глини варто використовувати пристосування високочастотного типу.

Віброногу не можна використовувати на грунтах з підвищеною вологістю. Що стосується ваги і типу двигуна, то вибирати їх варто виходячи із завдань, які буде виконувати пристрій. Середня вага моделей становить 65-85 кг. Чим вона вища і масивніші габарити - тим потужніший агрегат.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон