Віброплити

9 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
 1. Шукаєте вигідні пропозиції?
  Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
  Підписатися
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Базовим інструментом для будівництва доріг, укладання тротуарної плитки та інших схожих робіт є віброплита з електричним або бензиновим двигуном. Вона використовується як на відкритих майданчиках, так і всередині приміщень. Щоб ви змогли придбати цей агрегат для власних потреб, розберемо, що він собою являє, які його типи існують, і на що важливо звернути увагу при його виборі.

Віброплита: особливості інструменту

Віброплита - це спеціалізований агрегат, який застосовується для ущільнення основи при будівництві під'їздів, доріг, а також тротуарів. Завдяки високій маневреності може використовуватися на тих ділянках, на які не здатний проїхати важкий каток.

Використовується представлене обладнання для роботи з різними матеріалами. Воно необхідне при укладанні щебеню, піску, плитки. Незамінне для складного пошарового будівництва доріг.

Різновиди вібромашин для укладання плитки

Це обладнання за типом двигуна ділять на такі категорії:

 • Віброплита електрична. Це економічний, безшумний в роботі пристрій. Не забруднює навколишнє середовище, не дає шкідливих газів. Може використовуватися в закритому приміщенні. Хоча подібні пристрої можуть працювати не тільки від домашньої або промислової мережі, але і від генератора, площа їх застосування все одно обмежена довжиною силового кабелю.
 • Дизельне обладнання. Має більш високу потужність, ніж бензинові, електричні моделі, підвищену продуктивність і запас міцності. Підходять для роботи на великих площах. Мінусом цього типу пристроїв є високий рівень шуму, вироблений під час робіт.
 • Бензинова віброплита. Це базовий інструмент, який використовується в дорожньому будівництві. Має невисоку вартість, середній рівень споживання палива. Застосовується на різних ділянках дороги. Завдяки хорошій маневреності нерідко використовується для укладання тротуарної плитки.

У кожній з перерахованих категорії зустрічаються як дорогі, так і бюджетні моделі, наприклад, віброплита Кентавр. Їх можна підібрати під різні вимоги.

Купити віброплиту: на що звернути увагу при виборі обладнання

Підбираючи вібромашину для укладання плитки або асфальту, враховуйте наступні її характеристики:

 • Напрямок ходу. Пристрої можуть бути прямохідними і реверсивними. Перші доступніше за ціною, але вимагають більше площі для розвороту. Другі відрізняються великою масою - не менше 150 метрів. Їх вибирають для роботи в котлованах, траншеях та інших схожих ділянках, оскільки цим пристроям не потрібна площа для розвороту.
 • Тип матеріалу, з яким може працювати вибране обладнання. Деякі моделі адаптовані тільки для укладання тротуарної плитки. Їх максимальне робоче зусилля не перевищує 1 тонни. Інші можуть застосовуватися для обробки поверхні під асфальтове покриття.
 • Вага агрегату. Для роботи на малих ділянках, укладання тротуарної плитки знадобляться моделі вагою до 75 кілограм. Універсальними вважаються машини масою 75-90 кілограм. Вони підходять для роботи з більшістю матеріалів. Образи вагою в 90-140 кілограм відносяться до важкої техніки. Вона може бути застосована для пошарового укладання доріг, роботи на промислових об'єктах. Дозволяє ущільнювати шар гравію товщиною до 30 см.
 • Наявність резервуара з водою. Зрошувальна функція необхідна приладам, призначеним для укладання асфальту. Вона допомагає уникнути прилипання матеріалу до основи пристрою.

Перед тим, як купити трамбування, бажано також ознайомитися з відгуками інших людей на підібрану модель. Вони допоможуть оцінити сильні і слабкі сторони агрегату і зробити зважений вибір.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон