Насоси та насосні станції

118 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
 1. Шукаєте вигідні пропозиції?
  Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
  Підписатися
 2. Послуги
  Експрес-доставка до 2-х годин
  Доставка замовлень вагою до 3 тонн у місті Тернопіль.
 3. Допоможемо обрати найкраще
  097 333 43 00

  Безкоштовна лінія

  пн-пт 9:00-18:00 сб-нд 9:00-16:00

 4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Насоси та насосні станції – важливе обладнання для облаштування водопостачання для приватного будинку або дачі. З їхньою допомогою вирішується питання про спосіб подачі води в житлові та господарські приміщення, за допомогою стабільного напору та одночасно економічної витрати водного ресурсу.

Відмінності насосів та насосних станцій

Перед тим, як зайнятися встановленням системи для подачі води, необхідно визначитися з типом обладнання. Можна встановити як насос, так і станцію насоса окремо. Вибір на користь конкретного пристрою здійснюється після аналізу потреб окремої ділянки, і майбутніх завдань. Також слід розуміти відмінності між двома різновидами обладнання.

Насос для води є пристроєм глибинного типу, що функціонує в рідкому середовищі. За рахунок невеликого діаметра його можна занурювати на велику глибину та у вузькі свердловини. Охолодження двигуна насоса здійснюється підземними водами, а шум, що відтворюється, практично не чутний в будинку. До високої надійності такого типу пристрою можна додати збільшений експлуатаційний термін.

Насосна станція є цілим комплексом різноманітного обладнання. В нього входить основний та додатковий насос, накопичувальна ємність для води, шланг, манометр, реле тиску та штуцер, що виконує роль перехідника. Кількість запасних елементів визначається за цільовим призначенням станції. При облаштуванні водопостачання в побуті достатньо одного додаткового насоса, а для промислових та виробничих цілей їх кількість може сягати 5-6 штук. Потреба накопичувального резервуара пояснюється можливістю забезпечити систему водою у разі непередбаченого збою у роботі устаткування.

Встановлення станції відбувається на вулиці або у спеціально обладнаному приміщенні. Її функціонування здійснюється на глибині до 8 метрів і підтримує необхідний тиск у системі для стабільного водопостачання. При облаштуванні наносної станції необхідно подбати й про її утеплення чи опалення приміщення, яке відведено під обладнання.

Базові характеристики насосних станцій

Основне завдання обладнання – транспортування води з різних типів водойм до будинку та на ділянку. За рахунок автоматичної роботи насосної станції не потрібно її увімкнення/вимкнення за допомогою людини, що економить час та фізичні зусилля. Завдяки вбудованій системі контролю відбувається самостійний вимір рівня тиску, робочих функцій та підтримка стабільного функціонування без перепадів напору води.

Серед переваг насосних станцій є:

 • тривалий експлуатаційний період у порівнянні з насосами, тому що вимкнення станції відбувається лише при падінні тиску, що мінімізує знос комплектуючих;
 • наявність вже готового до використання агрегату – достатньо підключити його до водопроводу, оскільки гідроакумулятор підібрано під потужність насоса;
 • універсальність – за рахунок однакової ефективності подачі води, незалежно від її джерела;
 • зручний та швидкий монтаж або демонтаж, та можливість транспортування станції за потребою;
 • забезпечення запасу води на кілька десятків літрів у разі відключення електроенергії;
 • автоматизована робота та підтримка стабільного тиску за рахунок автоматичного включення та вимкнення на випадок падіння тиску;
 • швидка окупність та економічність використання завдяки зниженню витрат на електроенергію шляхом самостійного вимикання двигуна при досягненні потрібного напору;
 • високий рівень надійності за рахунок стабілізації тиску води у водопроводі, та запобігання гідроударам;
 • наявність у більшості моделей захисту від сухого ходу та перегріву, що перешкоджає серйозним поломкам.

Насосна станція забезпечить водою всі домашні крани, підсобні приміщення та системи поливу за потреби. Її установка доцільна при необхідності постійного водопостачання та мінімальної кількості часу на обслуговування або контроль. Також краще віддати перевагу насосній станції у разі одночасної витрати води на кухні та у ванній, забезпечення стабільного тиску водопроводу для функціонування побутової та водонагрівальної техніки.

Які види насосних станцій існують

Класифікація насосної станції здійснюється залежно від виконання та технічних характеристик на дві групи – побутова та промислова. Вона ж і визначає призначення та умови використання агрегату.

Побутове обладнання застосовується в рамках приватних будинків, дач та котеджів, заміських ділянок. Своєю чергою ділиться на кілька різновидів - самовсмоктувальні, багатоступеневі, вихрові, відцентрові та каналізаційні.

Промислові агрегати використовуються в умовах великого об'єму води та посиленого навантаження. Їхня робота здійснюється в безперебійному режимі, за рахунок оснащення системами охолодження та дублюючими пристроями, що виключають припинення подачі води.

Окрему категорію обладнання складають насоси з автоматикою, які не оснащені гідроакумулятором. Такі пристрої відрізняються своєю мобільністю та виконують роль переносних приладів. Їх можна встановлювати на дачних ділянках на час літнього періоду, з подальшим демонтажем, транспортуванням та зберіганням в іншому місці. Також переносні станції експлуатуються для водопостачання нежитлових та окремо стоячих приміщень – магазинів та гаражів. До переваг такого обладнання можна віднести компактні габарити, низький рівень шуму в процесі функціонування та мале енергоспоживання.

На що звертати увагу при виборі насосів та насосних станцій

Крім цільового призначення, слід брати до уваги глибину колодязя або свердловини. Якщо вона не перевищує 8-9 м, краще надати перевагу насосній станції, а в інших випадках впорається і звичайний насос.

У списку значних факторів, що впливають на вибір насосного обладнання, є:

 • потужність двигуна та необхідність застосування ежектора, залежно від типу свердловини;
 • продуктивність визначається кількістю літрів, які перекачуються насосом протягом однієї години;
 • висота напору – означає, на скільки метрів насос здатний подавати воду, з урахуванням висоти самої будівлі;
 • об'єм гідроакумулятора може бути в діапазоні від 15 л до 60 л, і залежить від потреб у воді;
 • наявність системи автоматичного захисту від сухого ходу та перегріву – продовжують термін експлуатації станції чи насоса;
 • матеріал, з якого виконаний корпус, робочий вал і крильчатки носа - пластик, сталь або чавун, визначають не тільки довговічність і надійність агрегату, а й рівень шуму, що створюється при роботі.

Крім робочих характеристик, необхідно подбати про місце встановлення обладнання для подачі води. Краще, щоб було обрано міцну і рівну основу, саме приміщення захищене від холоду та вологи. При розміщенні агрегату поблизу житлових приміщень варто подумати про додаткову шумоізоляцію.

У нашому інтернет-магазині можна купити насоси, насосні станції та мотопомпи у безлічі конфігурацій від найкращих виробників України, Латвії, Китаю та Німеччини. В наявності обладнання занурювального та поверхневого типу з продуктивністю від 17л/хв до 1600 л/хв, реалізація якого здійснюється з доставкою по всій країні.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон