Контролери тиску

13 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
 1. Шукаєте вигідні пропозиції?
  Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
  Підписатися
 2. Послуги
  Експрес-доставка до 2-х годин
  Доставка замовлень вагою до 3 тонн у місті Тернопіль.
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Контролер тиску води – спеціальний компактний пристрій, за допомогою якого здійснюється автоматизація роботи насосної станції. Прилад реагує на перепади тиску в трубах, що дозволяє захистити обладнання від гідроударів та функціонування на "сухому ході".

Для чого потрібний контролер тиску води

Стабільне водопостачання будинків, підприємств або приватних господарств належить до базових складових комфортного життя та діяльності людини. У багатоповерховому житловому фонді та роботі великих підприємств цей процес здійснюється централізовано, але у приватному секторі, сільській місцевості та невеликих підсобних господарствах частіше вирішується за допомогою насосних станцій.

Такі системи оснащуються потужними двигунами, стійкими до навантажень. При цьому перевищення критичних показників тиску здатне призвести до їх перегрівання та перегорання, тому важливо використовувати розумний датчик тиску на воду.

Регулювання тиску насосної станції необхідне для її безпечної роботи. Експлуатація контролера тиску води в такому випадку необхідна для низки важливих процесів, серед яких:

 • відключення насоса при досягненні критичних показників тиску в системі;
 • увімкнення насоса при зниженні тиску;
 • захист від перегріву у разі відсутності води у системі (особливо актуально при ризику висихання свердловини чи граничному зниженні рівня води у ній);
 • здатність програмувати роботу насосної станції в автоматичному режимі та знижувати до мінімуму ступінь участі у цьому процесі людини.

Пристрій є невеликою конструкцією, яка кріпиться в будь-якій точці системи між насосом і першою точкою водорозбору. Його робочі характеристики не залежать від способу встановлення - у вертикальному та горизонтальному положенні.

Як вибрати датчик тиску на воду

По організації роботи датчики тиску на воду бувають електромеханічними та електронними. Вони виконують ту саму функцію, але відрізняються між собою за розміром приладу та особливостями функціонування. Так, електромеханічні моделі реле вважаються контактними, оскільки при коливаннях тиску та деформації мембрани (робочого органу) відбувається замикання або розмикання контактів.

Електронні пристрої у такому разі реагують на електричний аналоговий сигнал, який оперативно оцифровується та спрямовується в автоматичний блок управління системи.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент товарів для водопостачання будинку та присадибної території. Крім агрегатів для автоматичного керування роботи насосного обладнання, представлені насосні станції, поверхневі та занурювальні насоси для колодязів, свердловин, вигрібних ям, відкачування води із затоплених приміщень та організації поливу.

Вибрати потрібний тип таких пристроїв можна з урахуванням їх призначення, способу встановлення та робочих характеристик. Доставка товару здійснюється в усі куточки України в максимально стислий термін.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон