Плити нагрівальні

9 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
 1. Шукаєте вигідні пропозиції?
  Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
  Підписатися
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Чавунна плита для печі - надійна кухонна помічниця

Чавунна плита для печі, варильний настил, чавунна варильна поверхня - все це про лист металу, який розміщують на горизонтальну поверхню пічки. Виріб виконує декілька важливих функцій, які забезпечують не тільки смачне та корисне приготування страв. У процесі вистигання чавунна плита рівномірно обігріває приміщення. Такий пристрій стане ідеальним варіантом для дачних та заміських приватних будинків, де не передбачена можливість встановлення газових, електричних плит. 

Характеристики чавунної варильної поверхні

У порівнянні з аналогами, які виготовлені зі сталі, чавунні моделі мають свої переваги та якісні властивості. Основні плюси чавунних печей з варильною поверхнею:

 • Стійкість до різких змін температур. Виріб не деформується з часом. При бережній експлуатації панель залишиться такою ж окрасою кухні як на початку користування.
 • Довговічність. Вироби з чавуну давно заслужили авторитет. Якісна, міцна та надійна варильна поверхня може прослужити вам не одне десятиліття. 
 • Антикорозійні властивості. Чавунна плита стійка до впливу іржі, що гарантує тривалу та безпечну експлуатацію.
 • Велика вага виробу. У такому випадку це справді перевага. Важка плита добре фіксується та відрізняється особливою стійкістю. 
 • Тепловіддача. Хімічні властивості чавуну забезпечують довгий процес охолодження варильної поверхні. Тому, плита чавунна під казан виконує ще й роль обігрівача.
 • У порівнянні зі сталлю, чавун не так сушить повітря. Якщо для вас важливе збереження оптимальної вологості повітря, радимо звернути увагу на матеріал виготовлення плити. У разі надання переваги чавунній поверхні, не потрібно буде додатково витрачати кошти на купівлю зволожувача.
 • Під час вибору варильного настилу звертайте увагу на відсутність глибоких подряпин, відколів та суттєвих механічних пошкоджень.

Варіанти комплектації  

Чавунна поверхня може бути збірною або цільною. Збірна модель налічує декілька кілець різного діаметру, які встановлюються один в одного та утворюють в результаті єдину площину. Особливістю такої конструкції є наявність щілин між варильні кільцями. Оскільки чавун під час нагрівання має властивість розширюватись, такі відступи не дають матеріалу змінити первинну форму або зазнати значних пошкоджень. Кожен варильний настил може бути обладнаний однією або декількома конфорками. Їхні розміри можна змінювати (кільця знімаються та одягаються) відповідно до діаметра використовуваного посуду.

Цільні моделі це чавуні листи з однією або двома конфорками з незмінним діаметром. Конструкція не передбачає розширювальних щілин, тому відсутність вільного простору може спровокувати деформацію панелі. Плити цілісного типу легко монтуються та переважно є дешевшими ніж збірні моделі.

Особливості користування

Чавунні плити призначені для роботи на побутових печах на твердому паливі (дрова, вугілля, торф). Перше введення в експлуатацію необхідно виконати з особливою уважністю, адже від правильного нагріву залежить подальша служба пристрою. Впродовж 8 годин потрібно повільно розігрівати варильний настил до 600°С. Температура поверхні має щогодини підвищуватись на 75-85°С. Досягнувши потрібної температури, піч охолоджується до моменту повного вигоряння палива. Монтаж та перший нагрів чавунної плити радимо довірити професіоналам. 

Надійне та безпечне користування виробом можливе при дотриманні основних правил. Бережіть панель від попадання рідин на розпечену поверхню, не перевантажуйте плиту та уникайте утворення механічних пошкоджень і тріщин. Догляд за чавунною плитою для печі не потребує особливих зусиль. Очищайте холодну панель за допомогою вологої ганчірки та щітки з жорстким ворсом. Для створення оригінального вигляду своєї печі та кухні загалом радимо купити пічне литво: бляти, дверцята, набори для каміна та інші чавунні аксесуари.

Показати ще
Згорнути
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон