Радіатори біметалеві

5 Товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Зарекомендували себе в роботі радіатори опалення біметалеві дуже добре. У них відмінні показники і характеристики. Вони підходять для будь-якої системи опалення. Витримують високий тиск, швидко нагріваються і віддають тепло. Всі модифікації сертифіковані, кращих виробників.

Характеристики біметалевих радіаторів

На біметалічні радіатори ціна залежить від особливостей моделі, технології виробництва. Вони підключаються до труб з будь-якого матеріалу, витримують високий тиск в 25 атмосфер. У них невелика вага. Конструкція складається з різної кількості секцій. При необхідності їх можна додати.

Дізнатися, що таке біметалічні радіатори, чим вони відрізняються, як характеризуються, обов'язково потрібно перш, ніж вибрати і купити батареї опалення. Моделі робляться різною висотою. Біметалічні конструкції витримують часті гідравлічні удари, не бояться корозійних процесів. Не рекомендується їх використовувати в системі, в якій роль теплоносія відведена антифризу.

Мають біметалічні радіатори переваги незаперечні:

  • сучасний дизайн;
  • тривалий термін служби;
  • недорога ціна секції;
  • сумісність з будь-якими системами опалення, трубами.

Виготовляють два основних типи батарей біметалевих. Секційні і монолітні. Моделі бувають з різним сердечником, виконаним з міді або сталі, нержавіючої сталі. Деякі виробники покривають секції алюмінієм. Теплова віддача кожної з них 130-180 ват.

Прослужать біметалічні радіатори 25-30 років мінімум. Виробники обробляють секції особливим складом. Перетин, форма каналів виконується за інноваційною технологією, тому в них не накопичується бруд, не утворюється іржа, будь-які інші накопичення. Біметал може працювати з жорсткою водою, з теплоносієм, в який додаються різні речовини. Він не вступає в реакцію з ними.

Яка встановлена ​​на біметалічні радіатори ціна

На біметалічні радіатори ціна встановлена ​​залежно від форми і розмірів секції, особливостей технології виробництва. На вартість впливає покрита чи ні батарея алюмінієм, які використані сердечники. Ціна і якість кожної моделі відповідають один одному. Одну секцію можна купити всього за 120-360 гривень.

Деякі виробники домоглися зниження ціни, зменшивши розміри ділянок опалювального радіатора, які неефективно віддають тепло. Частина конструкції, що відповідає за надійність і довговічність, така як внутрішній трубопровід, ніпеля і прокладки, при цьому виконані з якісних матеріалів.

Особливості біметалевих радіаторів

Сучасні біметалічні радіатори з зміцненими трубами з нержавіючої сталі, з пластинами на основі алюмінію відрізняються високою тепловіддачею. Цей показник на 15-20% краще, ніж у повністю алюмінієвих батарей.

Біметалічні радіатори випробовуються при тиску в 50 бар, а працюють вони при показнику в 25 атмосфер. Деякі моделі витримують температуру теплоносія в +120 градусів. Вага однієї секції близько двох кілограм. У кожної моделі свої габарити, міжосьова відстань.

Біметалічні радіатори стабільно працюють навіть в умовах частого перепаду температури і тиску. Між секціями встановлюються фторопластові прокладки, їх не потрібно міняти протягом всього терміну експлуатації. При виборі батареї з біметалу потрібно врахувати стан вікон і зовнішніх стін. Потужності однієї секції вистачить на обігрів 2м2. Важливо врахувати і яка температура теплоносія.

Дизайн біметалевих батарей привабливий, часто вишуканий. Є моделі вигнуті. Вони монтуються в приміщеннях з плавними кутами. У багатьох брендів є фірмові лінії, покликані підкреслити особливості інтер'єру. Деякі виробники дозволяють замовляти модель, виконають її за кресленнями клієнта. Якщо необхідна вінтажна батарея опалення біметалева, то інтернет-магазин знайде, що запропонувати. Консультанти допоможуть визначитися з вибором, розкажуть про основні нюанси вибору.

Показати ще
Згорнути

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон