Лобзикові верстати

3 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Для випилювання дерев'яних заготовок з використанням криволінійних, прямолінійних різів необхідний функціональний лобзиковий верстат, що представляє собою компактний пристрій, який можна розмістити на робочому столі або верстаті в домашній майстерні. За допомогою цього пристосування можна розпиляти дерев'яні заготовки за шаблоном або без нього, розрізати фанеру, гіпс, пластик та інші матеріали. Щоб вам було простіше підібрати інструмент з відповідними характеристиками, розглянемо його особливості докладніше.

Лобзиковий верстат: основні параметри, функції, можливості

Конструкція лобзикового агрегату базується на підставі прямокутної форми, доповненої металевою рамкою. У рух пристрій приводить електричний двигун, що передає руху на пильну частину за аналогією з дією кривошипно-шатунних вузлів. За принципом роботи таке пристосування нагадує швейну машинку. Використання лобзикового верстата замість звичного ручного інструменту має масу переваг, таких як:

  • звільнення обох рук оператора, завдяки чому йому простіше контролювати рух деталі під час розпилу;
  • ефективність, швидкість роботи і продуктивність незалежно від навичок або досвіду майстра;
  • низький рівень вібрації, що дозволяє отримувати зрізи з рівними краями;
  • можливість розпилу заготовок під будь-якими кутами за рахунок регулювання положення нахиляючої робочої платформи.

Залежно від породи оброблюваної деревини, її щільності, структури залежить потужність агрегату. У побутових умовах для розпилу дерев'яних виробів з різних сортів дерева застосовують верстати з потужністю 50-90 Вт. Для виконання швидкісних операцій з високим рівнем складності використовується професійне обладнання потужністю від 120 Вт і більше.

Як вибрати відповідне обладнання

При покупці лобзикового верстата потрібно звернути увагу на якість і конструкцію пильних полотен пристрою. Вони кріпляться на робочій поверхні в двох місцях: зверху і знизу. З'єднання пилок з основою може бути гвинтовим або ресорним. Положення полотна в верстаті контролюється за допомогою пружини для ручного натягу.

Від кроку пильних полотен, тобто відстані між їх зубами, залежить структура дерева, яку зможе обробити інструмент. Від того, як заточені зубці, яку форму вони мають, буде залежати якість пиляння, а також кінцевий вигляд деталі. Для тонких, делікатних робіт варто вибирати пили з дрібними зубцями. Для швидкісних розпилів, які не потребують акуратних країв, можна використовувати полотна з великими зубами. За допомогою пилок з зубцями, злегка розведеними в сторони, можна вирізати гострі кути, вигини.

Зверніть увагу на ширину пилки пристрою. Вироби з пильним полотном 2 мм призначені для дрібних, тонких робіт з виготовленням розрізів мінімальної величини. Моделі, оснащені пилками до 10 мм підійдуть для заготовок збільшеного розміру. Потрібно пам'ятати про те, що від товщини пильного полотна лобзикового верстата буде залежати кривизна розпилу. Чим тонша пилка - тим більше кривий зріз вийде.

Також, вибираючи лобзиковий верстат, потрібно враховувати, з заготовками яких розмірів він зможе працювати.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон