Деревообробні верстати

51 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
 1. Шукаєте вигідні пропозиції?
  Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
  Підписатися
 2. Послуги
  Експрес-доставка до 2-х годин
  Доставка замовлень вагою до 3 тонн у місті Тернопіль.
 3. Допоможемо обрати найкраще
  097 333 43 00

  Безкоштовна лінія

  пн-пт 9:00-18:00 сб-нд 9:00-16:00

 4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Щоб обробити дерев'яні заготовки, виготовити елементи меблів, інших виробів, необхідний надійний, функціональний деревообробний верстат, за допомогою якого можна виконати різні операції з деревиною. Завдяки застосуванню цього обладнання збільшується продуктивність праці, заготовки виходять точними, акуратними, що полегшує процес подальшої збірки продукції. За типом експлуатації такі верстати бувають універсальними і спеціалізованими. Щоб вам було простіше підібрати пристрій з відповідними характеристиками, розглянемо основні різновиди докладніше.

Деревообробний верстат: переваги, достоїнства

Використовуючи верстат по дереву, оператор відчуває менше навантаження в порівнянні з ручною обробкою, не втрачаючи концентрації і уваги в процесі роботи. Автоматизований пристрій забезпечує високу якість обробки незалежно від досвіду і професійних навичок майстра. До інших плюсів деревообробних верстатів можна віднести:

 • Можливість створення ексклюзивних виробів без витрат часу, сил, матеріалу.
 • Високий рівень безпеки за рахунок присутності відповідних опцій.
 • Наявність функцій автоматичного відключення при перегріванні, що продовжують термін експлуатації інструменту.
 • Низький рівень гучності, що робить використання інструменту комфортним в будь-яких умовах.
 • Простоту в обслуговуванні.
 • Різноманітність моделей з різними характеристиками, серед яких можна вибрати оптимальний варіант за доступною ціною.

При роботі на верстаті рухається сама деталь, а не інструмент по ній, що дозволяє контролювати якість розрізу, отримуючи кращий результат.

Різновиди верстатів для дерева: характеристики, відмінності

Залежно від виконуваних операцій деревообробні пристрої бувають: розпилювальними, фуговальними, рейсмусовими, фрезерувальними, свердлильними, шліфувальними.

Пилорами, які є різновидом пильних верстатів по дереву, являють собою інструмент, що використовується для розрізання колод в поздовжньому або поперечному напрямку за допомогою пил лінійного типу, що виконують зворотно-поступальні рухи. Їх удосконаленими модифікаціями є агрегати круглопильного і стрічкового типу.

Круглопильні верстати застосовують для прямого різання у вертикальному або похилому напрямку. Стрічкові пристрої, з ріжучою частиною у вигляді рухомої стрічки, використовують для первинної та подальшої обробки деревини.

За допомогою пристосувань для стругання знімають верхні шари деревини, формують поверхню заготовок відповідно до заданих параметрів. Вони бувають: рейсмусовими односторонніми, двосторонніми, спеціальними і фуговальними.

Агрегати одностороннього типу призначені для обробки верхніх площин деталей збільшених габаритів. Рейсмусові двосторонні пристрої підходять для одночасної обробки заготовок з двох сторін. Інструменти спеціального призначення виробляють обробку з декількох сторін, надаючи деталі певну форму за шаблоном. Фуговальні верстати використовуються для стругання і зняття фасок під заданим кутом.

Токарні верстати для дерева застосовують для виготовлення деталей меблів, розточування пазів, створення елементів конусоподібної форми. Також їх використовують для:

 • Обточування;
 • Підрізання заготовок;
 • Свердління отворів;
 • Виготовлення різьби;
 • Шліфування.

Свердлильні пристрої застосовують для виготовлення наскрізних отворів збільшеної глибини в елементах з твердого дерева. За конструкцією вони бувають: вертикально-свердлильними, горизонтально-свердлильними, радіально-свердлильними.

Для створення заготовок складної форми, з сполуками паз/шип, виробництва декоративних виробів з дерева використовують верстати фрезерувального типу, обробний матеріал в трьох площинах.

На що звернути увагу при виборі

При покупці обладнання для обробки дерева, в першу чергу, потрібно визначитися з інтенсивністю, режимом роботи, а також завданнями, яке воно буде виконувати. За типом експлуатації верстати для деревообробки бувають професійними і побутовими. Агрегати промислового призначення призначені для щоденної експлуатації в кілька змін. Деревообробний верстат побутовий повинен використовуватися періодично, щоб не допустити перевантажень обладнання. Такі пристрої застосовують в невеликих ремісничих майстерень.

Для приватного застосування, забезпечення потреб домашньої майстерні доцільно купувати компактні інструменти з невеликою вагою, універсального або комбінованого типу, за допомогою яких можна виконувати різноманітні маніпуляції з деревом. Для малих приміщень можна вибрати малогабаритні пристрої з настільним розміщенням.

Для професійної роботи з деревом краще купувати спеціалізовані верстати, з меншою кількістю функцій, що компенсує високою точністю, швидкістю і якістю виконаних операцій.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон