Компресори для фарбування

75 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Компресори для фарбування - це пристрої, які подають потік стисненого повітря з фарбою для нанесення на поверхню. 

Компресор для фарбування є необхідною частиною професійного та домашнього фарбування, забезпечуючи потрібний тиск та продуктивність для точного та рівномірного нанесення розхідних матеріалів на поверхню.

Сфера застосування компресорів для фарбування

Дана категорія пристроїв має широкий спектр застосування, включаючи автомобільну промисловість, будівельний сектор, меблеве виробництво, ремонт та обслуговування, а також художнє малювання. Таке приладдя може бути використане як для великих промислових завдань, так і для домашнього застосування.

Типи компресорів для фарбування

  • побутові - придатні для нетривалого і не частого застосування, мають тиск до 7-8 бар, тривалість роботи без перерви - до 20-25 хв, місткість ресивера - до 100 літрів;
  • напівпрофесійні - тиск - до 16 барів, час безперервної роботи - до 30-40 хв, місткість ресивера - від 50-ти до 100 літрів;
  • професійні - високий робочий тиск, обсяг ресивера - від 500 літрів і більше, можуть працювати в інтенсивному режимі багато годин без перерви.

В залежності від виду пристрої поділяють на:

  • Масляні - використовують масло для змащування рухомих частин у механізмі компресора. Це дозволяє зменшити тертя та знос, підвищуючи тривалість роботи пристрою. Однак, дана категорія приладів потребує регулярного обслуговування та заміни масла, що є не зручним у деяких випадках.
  • Безмасляні - використовують спеціальні матеріали та технології для зменшення тертя та зносу без потреби використання масла. Це робить їх більш екологічно чистими та зменшує необхідність у регулярному обслуговуванні. Вони видають чисте повітря без домішок, які могли б порушити якість шару, що наноситься.

Принцип роботи масляних та безмасляних компресорів схожий - рухомі деталі створюють вакуум або великий тиск у системі, що дозволяє їм працювати ефективно. Однак, їх внутрішня конструкція та матеріали впливають на тривалість роботи та продуктивність.

Згідно з функціональними особливостями компресор повітряний для фарбування поділяється на:

  • одноциліндровий - це найпростіший тип інструменту, який складається з одного циліндра і поршня, він зазвичай використовується для нескладних завдань;
  • двоциліндровий - складається з двох циліндрів та поршнів, що дозволяють йому бути більш потужним і продуктивним, а також використовуватися для більш складних завдань;
  • чотирьох та шести циліндрові - їх будова залежить від кількості вбудованих поршнів та циліндрів, вони більш потужні й продуктивні, використовуються для важких промислових завдань;
  • з ресивером - це пристрій, який працює за принципом відсмоктування повітря з середовища, стискання за допомогою спеціального механізму та подачі його до ресивера, після цього стиснене повітря зберігається під високим тиском у резервуарі й використовується за потребою;
  • без ресивера - в цьому випадку немає потреби у зберіганні повітря, компресор без ресивера працює безперервно, що дозволяє йому забезпечувати стабільне постачання стисненого повітря.

Сучасні виробники пропонують безліч різних типів і моделей компресорів для роботи з фарбуванням, які повністю відповідають експлуатаційним і споживчим вимогам. Однак, перш ніж купити пристрій, необхідно визначити, яка саме модель з індивідуальними характеристиками необхідна для виконання даного роду робіт.

При виборі товарів даної категорії слід звернути увагу на окремі параметри та вибирати їх відповідно до поставлених завдань:

  • габарити й вага;
  • продуктивність - показник обсягу повітря, що стискається за хвилину;
  • обсяг ресивера;
  • кількість атмосфер (тиск);
  • тип живлення;
  • температурний діапазон, при якому гарантується безперебійна робота пристрою;
  • кількість кВт потужності споживання.

Купити компресор для фарбування, ціна якого варіюється в залежності від потужності, продуктивності, робочого тиску, виду, особливостей можна на сайті нашого інтернет-магазину відомих торгових марок за вигідною ціною зі швидким доставленням по всій території України.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон