Компресори 24 л

21 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Незамінним помічником в домашньому господарстві, майстерні з фарбування авто стане поршневий компресор 24 л, який, в залежності від функціоналу, підходить для вирішення побутових і професійних завдань будь-якої складності. Основне призначення пристрою: нагнітання повітряної маси для приведення в дію інструментів пневматичного типу, накачування автомобільних, велосипедних коліс, продування систем і фарбування поверхонь. Як вибрати відповідну модель для будинку, на які моменти звернути увагу при покупці, розберемося докладніше.

Які особливості має компресор 24 л

За типом конструкції компресорні пристрої бувають гвинтовими і поршневими. Агрегати гвинтового типу мають складну конструкцію, побудовану на основі спеціального шнека, захоплюючого повітря за принципом гвинта м'ясорубки. Гвинтові компресори застосовуються на великих промислових об'єктах. У побутових умовах їх не використовують через високу вартість.

Вироби поршневого типу затребувані у споживачів завдяки:

  • доступній ціні;
  • простоті в обслуговуванні;
  • стабільно високому рівню тиску, що створюється пристроєм.

Їх мінуси: гучність, вібрація при роботі, загроза перегріву. Але, при цьому поршневі агрегати відрізняються хорошою ремонтопридатністю, їх можна легко полагодити при виході з ладу окремих елементів і деталей.

Залежно від виду приводу компресори бувають ремінними і прямими. Перший різновид відрізняється простотою пристрою, надійністю, тривалим періодом служби. До мінусів таких виробів можна віднести:

  • необхідність заміни ременів при їх зношуванні;
  • збільшені габарити.

Компресори з прямим приводом компактні за розміром, ефективні, працюють тривалий час в інтенсивному режимі експлуатації. За конструкцією вони бувають масляними і безмасляними. В основі агрегатів масляного типу використовується поршнева група з колінчастим валом, що функціонує в зв'язці з приводною системою.

Масло для змащення заливають в картер вала, після чого воно розподіляється на всі робочі механічні вузли пристрою. Без змащення компресор швидко вийде з ладу, тому обслуговувати його потрібно регулярно. Безмасляні моделі дорожчі, складні в ремонті, тому в домашніх умовах їх застосовують рідше.

Моменти, на які варто звернути увагу при покупці

При виборі компресора для власних потреб рекомендуємо, крім об'єму, звернути увагу на такі характеристики, як:

  • продуктивність пристрою;
  • потужність;
  • робочий тиск;
  • шумність.

Агрегату з об'ємом ресивера 24 літри буде достатньо для виконання домашніх завдань, таких, як накачування коліс, фарбувальні роботи в невеликому масштабі. При цьому для ефективної і швидкої роботи з інструментом варто вибирати обладнання з продуктивністю не менше 150 літрів в хвилину. Оптимальна потужність для пристроїв 24 л – 1,5 кВт. Оптимальний робочий тиск у компресора побутового класу становить 4-6 бар.

Купуючи компресорний пристрій для будинку, пам'ятайте про те, чим потужніший агрегат, тим більше його розміри, вага і гучність. Тому, роблячи вибір на користь тієї чи іншої моделі, відштовхуйтеся не від продуктивності, а від цілей, для яких вона буде застосовуватися.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон