Дрилі-шурупокрути

109 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Для невеликих ремонтів в будинку, гаражі та присадибному господарстві стане в нагоді компактна і функціональна дриль шуруповерт електрична, призначена для свердління отворів і закручування кріпильних з'єднань. За типом конструкції вона буває т- і г-подібною і працює від мережі або електричної акумуляторної батареї. Які особливості є у пристрою, і на що звернути увагу при покупці побутової дрилі-шуруповерта, розберемося докладніше.

Чим хороша дриль шуруповерт електрична

Електричні дрилі-шуруповерти застосовуються при виготовленні дерев'яних конструкцій, монтажі пластикових панелей, установці гіпсокартонних листів та інших оздоблювальних і монтажних роботах. Відмітна особливість інструменту: наявність регулятора крутного моменту, що дозволяє контролювати швидкість обертання дрилі. Завдяки цьому саморізи та інші кріплення можна закрутити до потрібного рівня, не побоюючись за те, що від інтенсивних зусиль їх капелюшки «втопляться» в товщі матеріалу, який монтується.

У конструкцію дрилі-шуруповерта входить редуктор з двома швидкостями обертання. На малих обертах (до 450) відбувається закручування і вилучення саморізів, шурупів та інших кріплень. На швидкості до 1400 обертів в хвилину свердляться дерев'яні, пластикові та металеві поверхні невеликої товщини.

У числі переваг мережевого електричного інструменту варто відзначити:

  • Компактні розміри і невелика вага, значно полегшують роботу з інструментом.
  • Відсутність втрат потужності в процесі використання за рахунок постійної напруги струму в мережі.
  • Можливість роботи в двох напрямках: в якості дрилі і шуруповерта.
  • Наявність різноманітних моделей за доступною ціною.

Мінус електричних дрилів-шуруповертів: залежність від джерел електроживлення. Крім того, пристрої, що функціонують від мережі, призначені виключно для побутового використання.

Поради щодо вибору електричної дрилі-шуруповерта

При покупці електричного дриля-шуруповерта рекомендуємо звернути увагу на кілька критеріїв, від яких залежить функціональність і якість роботи з інструментом: показник максимального крутного моменту, кількість швидкостей обертання і присутність додаткових опцій (підсвічування, ударна функція).

Від крутного моменту буде залежати можливість роботи з кріпленнями малих і великих розмірів. Закрутити компактні саморізи можна за допомогою інструменту з 12-15 Нм крутного моменту. Для більших елементів краще взяти інструмент від 25 Нм.

Більшість моделей шуруповертів оснащені редуктором з однією або двома швидкостями обертання. Вироби з двома швидкостями більш потужні і універсальні. З їх допомогою, працюючи на першій швидкості до 350 об/хв, можна ефективно закручувати саморізи великого розміру, а другу швидкість (до 1800 об/хв) – використовувати для свердління.

Електричні дрилі-шуруповерти комплектуються швидкозатискними і ключовими видами патронів. Патрони швидкозатискного типу зручніші у використанні, не вимагають спеціальних пристосувань, але гірше утримують свердло в порівнянні з ключовими.

Основна незручність патронів на ключах – необхідність використання спеціального пристосування для їх заміни, яке потрібно тримати під рукою. Крім того, через стирання зубців при частих змінах патрона ключі потрібно періодично змінювати новими.

Акумуляторні дрилі-шуруповерти: особливості та переваги

Головна відмінність акумуляторних від мережевих моделей: присутність автономного джерела електроживлення, що дозволяє використовувати інструмент в будь-якому місці. Інструмент оснащується батареями нікель-кадмієвого, нікель-металогідридного і літій-іонного типу.

Нікель-кадмієві (Ni-Cd) акумулятори токсичні, мають велику вагу і швидко розряджаються, якщо дриль не використовується, але мають низьку вартість.

Нікель-металогідридні (Ni-MH) добре тримають заряд, не токсичні, але виходять з ладу при повній розрядці.

Літій-іонні акумулятори (Li-Ion) відрізняються швидкою зарядкою, високою ємністю і відсутністю «ефекту пам'яті».

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон