Доводчики дверей

27 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Доводчик дверей – пристрій, який використовується для їхнього плавного та безшумного закриття, що позитивно позначається на довговічності дверної фурнітури. Найчастіше їх встановлюють біля входів до установ, які відвідують велику кількість людей з метою збереження теплого або прохолодного клімату всередині приміщення, а також для запобігання амортизації дверної конструкції внаслідок різкого та сильного удару при закритті.

Доводчики дверей: різновиди та особливості конструкції

Існує безліч видів пристроїв для автоматичного закриття дверних стулок, які відрізняються між собою конструкційними особливостями та способом монтажу. Для того, щоб підібрати оптимальний варіант для конкретного приміщення, двері потрібно знати ключові відмінності між ними. Залежно від місця встановлення доводчики дверей бувають:

  • Верхній (накладний) – масивний механізм, основною перевагою якого є можливість роботи з дверима з великою вагою. Не перешкоджає вільному пересуванню людей.
  • Підлоговий – дорога модель, яка встановлюється безпосередньо під стулкою дверей. Оснащена регулювальним гвинтом для налаштування сили тяги. Підходить для конструкцій маятникового та розпашного типу, вагою до 300 кг.
  • Прихований доводчик дверей – монтується всередину дверної коробки, відрізняється компактними розмірами, завдяки чому цьому пристрої віддають перевагу більшість дизайнерів.

Незважаючи на те, що конструкції цих механізмів мають певні відмінності, пружина є обов'язковим елементом всіх пристроїв. Вона стискається при відкритті та акумулює енергію, за рахунок якої дверна стулка повертається у вихідне положення. Залежно від принципу роботи дотягувач дверей буває 3 видів:

  • з важільним приводом – класичний варіант зі складним важелем, що кріпиться до дверного полотна;
  • зі ковзною тягою (слайдерний) – відрізняється ергономічністю, оснащений спеціальним стрижнем, який не випирає назовні, коли двері зачинені, що оберігає його від вандалізму.
  • петльовий – сучасна модель, яка встановлюється під час монтажу дверей.

Перш ніж придбати ту чи іншу модель, потрібно дізнатися, чи відповідає її тип будівельним нормам приміщення, в якому планується установка.

Як вибрати доводчик дверей

У першу чергу, при покупці пристрою необхідно відштовхуватися від ваги та ширини дверного полотна – чим вище ці показники, тим потужнішим він має бути. Відповідно до європейського стандарту, розрізняють 7 класів автодоводчиків:

  • EN1 - 750мм, 20кг;
  • EN2 - 850мм, 40кг;
  • EN3 - 950мм, 60кг;
  • EN4 - 1100мм, 80кг;
  • EN5 - 1250мм, 100кг;
  • EN6 - 1400мм, 120кг;
  • EN7 - 1600мм, 160кг.

Іншим фактором, на який важливо звертати увагу, вибираючи доводчик для дверей є температурний діапазон, в якому чекає робота. Наприклад, морозостійкі витримують температури від -45 до +70, тому монтуються при вході в приватні будинки та під'їзди. Сальники в таких пристроях виконуються зі стійкої до морозів гуми, яка не пропускає масло і не твердне від холоду, а гідравлічна рідина не втрачає своїх властивостей від впливу низьких температур. Стандартні автодоводчики призначені для роботи при температурі від -10 ° до +40 ° та встановлюються на міжкімнатні дверні полотна.

Вартість доводчика дверей

На доводчик дверей ціна залежить не тільки від вищеописаних параметрів, а й від кількості робочих циклів. Чим вище цей показник, тим більше експлуатаційний термін механізму. Цей параметр безпосередньо залежить від типу матеріалів з яких виконано виріб, його стійкості до механічних впливів та корозії, а також якості масла, що застосовується. За потреби придбати пристрій для встановлення в місцях з великим потоком людей, зверніть увагу на моделі з додатковими функціями:

  • можливість фіксації дверного полотна у відкритому положенні;
  • затримка при закритті - знижує швидкість закриття стулки в момент досягнення кута 70°;
  • вітрове гальмо – перешкоджає різкому відкриттю та закриттю дверей, коли вони відкриваються на заданий кут (70°–180°).

Купуючи доводчик останнє, на що варто звертати увагу - ціна, якісний пристрій хоч і коштує дорожче, але прослужить вам довгі роки при правильній експлуатації. Для цього варто проводити обслуговування пристрою не рідше ніж 2 рази на півроку, змащуючи механізм олією. Якщо щось перешкоджає нормальному відкриванню і закриванню дверних стулок, потрібно розв’язати цю проблему, і тільки після цього продовжити використання пристосування.

Купити доводчик дверей можна в нашому інтернет-магазині. Також в наявності: торцеві шпингалети, петлі дверні та інша фурнітура від провідних виробників. Здійснюється доставка по Україні.



Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон