Обмежувачі для дверей

75 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Стопор для дверей – важливий елемент фурнітури, призначений для обмеження кута відкриття дверних полотен. Виріб забезпечує захист стін від зіткнення з дверима, приймаючи удар на себе і перешкоджаючи появі пошкоджень на поверхні. Стопори представлені у широкому асортименті різновидів залежно від конструктивних особливостей та функціоналу.

Призначення та базові характеристики дверних стопорів

Необхідність для встановлення обмежувача виникає через особливості відчинення дверей, які в процесі йдуть убік і зупиняються тільки з дотиком з поверхнями. Результатом інтенсивної експлуатації стає поява на стінах або найближчих меблів слідів через контакт з ручкою або дверним полотном, що погіршує їхній зовнішній вигляд. Обмежувач відкривання дверей сприяє зупинці конструкції, справляється з функцією фіксатора, дозволяючи контролювати ступінь розкриття та конкретне положення дверного полотна. Додатково стопор дверний оберігає від випадкового закриття конструкції через протяг, і зводить до мінімуму ймовірність травм у дітей, які через цікавість можуть вкладати пальці в зазори.

Дверні обмежувачі можуть оснащуватися декоративними вставками, що робить його доречним у будь-якому інтер'єрі. Функціональність виробу допускає використання при облаштуванні:

  • житлових приміщень;
  • адміністративних об'єктів;
  • офісів;
  • торгових центрів;
  • комерційних площ.

При створенні обмежувачів частіше застосовується нержавіюча сталь, металеві сплави, латунь, деревина та каучук. Шляхом нанесення спеціального покриття відбувається видозміна відбійників, що зумовлює багатий вибір дизайнів, і можливість знайти виріб з максимальною сумісністю з наявним інтер'єром та іншими елементами фурнітури дверей.

Класифікація дверних стопорів

Залежно від модифікації, обмежувачі для дверей бувають трьох видів. Прості стопори відрізняються простою конструкцією, тривалим експлуатаційним періодом. Вони мають металевий корпус, і завдяки наявності шару, що амортизує, здатні приглушувати звуки від дотику. Магнітні стопори підходять для установки в комбінації з дверима, які повинні залишатися постійною у відкритому положенні. Виріб оснащений магнітом, притягується до відповідної металевої частини полотна, що характеризується відсутністю шуму під час процесу. Змінити положення дверей можна тільки шляхом самостійного зачинення, до цього моменту вона весь час залишатиметься у відкритому стані. Механічні стопори являються відкидною конструкцією на «ніжці». З її допомогою відбувається утримання дверей відчиненими.

Виходячи з області монтажу, відбійник для дверей може бути підлоговим та настінним. Вироби напольного типу зовні нагадують металеву шайбу, що фіксується на підлозі. За рахунок універсальних характеристик та простого дизайну їх можна використовувати при облаштуванні міжкімнатних та вхідних полотен. Подібні упори відрізняються міцністю, надійністю, високою зносостійкістю.

Настінний упор для дверей, що монтується на стіну, оснащується еластичною або магнітною шапочкою. Такий стопор не заважає під час руху та займає мінімальну кількість місця. Простота установки доповнена відсутністю впливу на цілісність покриття для підлоги.

На що звертати увагу при виборі дверних стопорів

Купити обмежувач для дверей можна у безлічі різновидів. В асортименті виробників представлені вироби із різним дизайном, розмірами, матеріалом виготовлення. Щоб не загубитися у різноманітті стопорів, слід визначитися з призначенням елемента фурнітури. Залежно від конфігурації упор дозволяє контролювати ширину відчинення дверного полотна, забезпечувати фіксацію певного положення або утримання дверей на потрібній відстані від меблів або стін.

Важливо враховувати й специфіку самих полотен – міжкімнатні та вхідні конструкції мають різну вагу та габарити, що впливає на вимоги до стопорів. Значення має тип приміщення.

При облаштуванні дитячих кімнат підійде дверний стопор настінного типу із гумовими вставками. Він допоможе уникнути травмування і не дасть можливості дитині спіткнутися на відміну від моделей для підлоги, а елемент з гуми пом'якшить ефект від випадкового зіткнення. Для спалень краще вибрати обмежувач дверей з амортизувальними вставками. Подібні елементи забезпечать тихе відкриття дверного полотна.

Для віталень, в яких двері завжди знаходяться у відкритому стані, можна використовувати стопори в будь-якій конструкції. Для ванної кімнати, кухні та інших приміщень з інтенсивною експлуатацією дверних полотен краще вибрати обмежувачі з високою стійкістю до зношування, міцністю та тривалим терміном служби.

Для офісів, торгових центрів, кафе у зв'язку з активним використанням варто віддати перевагу багатофункціональним надійним стопором. Ця категорія користувачів потребує виробів з ніжкою та іншими обмежувачами, що дозволяють забезпечити надійну фіксацію дверей у відкритому стані.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон