Дроселі та баласти для ламп

6 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Електронний баласт - важливий елемент, який відповідає за правильну, коректну роботу люмінесцентної лампи. У його схемі присутній спеціальний фільтр, що усуває електромагнітні перешкоди, а також випрямляч, що перетворює напругу до значень, підходящих приладу. Особливо важлива наявність баласту електромагнітного в лампах, підключених до нестабільних електричних мереж, в яких часто бувають перепади напруги. З іншими особливостями цього пристосування ознайомимося детальніше.

Електронний баласт: види і їх переваги

Лампи денного світла заповнені газом, який проводить електричний струм. Це газове середовище має негативне опір. Через таку особливість при підвищенні струму напруга між електродами знижується. Для компенсації цього моменту використовується баласт для ламп. Він швидко підвищує занижену напругу, допомагаючи люмінесцентним лампочкам запалитися.

За типом пристрою баласт буває електричним і електромагнітним. Обидва різновиди працюють за однаковим принципом, але мають різні можливості. Баласт електромагнітний (ЕМПР) використовується в лампах, що підключаються до мережі через стартер. Його плюси:

  • надійність;
  • простота монтажу;
  • зручність в експлуатації;
  • доступна ціна.

Електронний баласт (ЕПРА) змінив класичні дроселі для ламп і останнім часом застосовується набагато частіше. Переваги пристроїв даного типу:

  • Відсутність мерехтіння, стробоскопічного ефекту. Люмінесцентні світильники з ЕПРА видають рівномірне світло, приємне для ока.
  • Збільшений термін служби.
  • Безшумність.
  • ККД до 95%.

Як вибрати баласт для люмінесцентної лампи

Зовні баласт являється компактною коробку у вигляді прямокутника з клемами або роз'ємами для підключення ламп і джерела напруги. При покупці цього пристрою варто звернути увагу на його відповідність діаметру трубки або цоколю лампи. Уточнити цей момент можна за маркуванням виробу.

Ще одним варіантом обмежувача сили струму, призначеним для стабілізації роботи мережі, є дросель. Дросельна схема підключення галогенних або люмінесцентних світильників також надійна, але має деякі недоліки, таких, як більш тривалий час запуску або мерехтіння.

Купити баласт або дроселі для ламп денного світла за вигідною ціною можна в нашому інтернет-магазині.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон