Геймерські крісла

34 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Геймерство та кіберспорт зараз нові та в дечому незрозумілі для суспільства поняття, але доволі популярні у людей, що з комп’ютером на ти. Для когось комп’ютерні ігри — це можливість розслабитися, зануритися в атмосферу нових світів, сміливих баталій чи захопливих пригод, для інших — спосіб заробітку. Погодьтеся, що в обох випадках при цьому занятті хочеться відчувати максимальну зручність та розслабленість. Твердий та розхитаний стілець аж ніяк не може цього дати. Вихід з таких ситуацій є — геймерське крісло, яке не тільки зробить процес комфортним, а й зведе до мінімуму утворення порушень з поставою та проблем зі здоров’ям, що можуть спровокувати неправильне сидіння на твердому стільці впродовж доволі великого терміну.

Особливості крісел для геймерів

Людина, що не орієнтується в темі, може сказати, що великої різниці між звичайними офісними та геймерськими кріслами немає, тільки більша вартість та трохи крутіший дизайн, але це далеко не так. Геймерські крісла оснащені значно більшим переліком переваг, аніж офісні стільці. Хоча ігрові крісла можна використовувати і в офісі, але такий варіант підійде лише для керівників, що готові витратити кругленьку суму на цей вид меблів (в такому варіанті їм будуть вдячні абсолютно всі працівники із сидячою роботою).

Види геймерських крісел

Хоч які б не були схожі крісла для комп’ютерних гравців між собою, але все ж їх поділяють в певні підкатегорії, так би мовити.

  • Прості або звичайні геймерські крісла. За зовнішнім виглядом нагадують офісні стільці, але їх дизайн дещо відрізняється. Воно ідеально підійде для початківців, адже є зручним, але все ж малофункціональним, бо здебільшого в них регулюється тільки висота.
  • Ергономічні крісла. З вигляду вже більш схожі на геймерські крісла та мають більше позицій для регулювання, що робить їх більш функціональними, аніж попередня модель. Хоча такий вид теж має свої недоліки, бо в нижній частині конструкції все ж переважає пластик, а коліщатка не прогумовані, а тому можуть створювати пошкодження на поверхні підлоги.
  • Гоночні геймерські крісла. Досвідчений гравець точно оцінить таке. Для максимального комфорту тут можна відрегулювати все — спинку, висоту, кут нахилу, підлокітники, підголівник. Таке крісло міцне, надійне, не пошкоджує поверхню, на які знаходиться та відповідає всім вимогам.
  • Геймерське крісло в повній комплектації. Або як його називають в певних колах “повний фарш”. Це вже навіть не крісло, а, можна сказати, комп’ютерна конструкція із доповненою реальністю. Тут немає коліщаток, адже воно не є мобільним і його не можливо просто пересунути на інший бік кімнати. Така конструкція є стаціонарною, але цей недолік повністю компенсує можливість повного занурення в ігрову реальність. Тут буде зручно не тільки грати ігри, а й переглядати фільми та серіали.

Як вибрати правильне геймерське крісло?

В широкому асортименті вибору пристосувань для любителів комп’ютерних ігор все ж існує кілька критерії, слідуючи яким можна обрати ідеальне, максимально комфортне крісло.

  • Конструкція.
    Найоптимальніша варіація геймерського крісла — поліуретанова спинка та металева рама. Від щільності матеріалів залежить і вага. Чим вона вища, тим важче буде крісло. Важливою складовою крісла є підголівники та підлокітники. Вони може бути знімні, а можуть бути інтегрованими в корпус.
  • Матеріал.
    Від матеріалу оббивки геймерського крісла залежить і його довговічність, і комфорт при використанні. Натуральна шкіра звісно виглядає дорого, але має і свої негативні сторони. Насамперед це ціна, адже такий матеріал недешевий, по-друге, в певні періоди (наприклад в спеку або холодну пору року), таке крісло є дещо некомфортним. Популярними матеріалами є також екошкіра та шкірзамінник, що виглядають як натуральний матеріал, але є значно дешевшими. Оббивки з текстилю мають “дихаючий ефект”. Усі матеріали мають як свої переваги, так і свої недоліки.
  • Функціонал.
    До цієї категорії входять абсолютно всі регульовані технічні характеристики. Вважається, що чим більше елементів крісла можна відрегулювати, тим воно комфортніше. Висота підлокітників, спинки, підголівника, кут нахилу рухомої спинки, наявність механізму хитання та його жорсткості впливають на ергономічність геймерського крісла.

Комфортне геймерське крісло — запорука гарно проведеного часу

У сучасному комп’ютерному світі, геймерське крісло — це давно вже не примха, а, можна сказати, необхідність. Крісло, що відповідає всім параметрам ергономічності та комфорту, не тільки дозволить провести час з задоволенням та без негативного впливу на здоров’я, поставу та самопочуття людини. Не обов’язково грати в комп’ютерні ігри аби придбати таке крісло, адже це не єдина сфера його застосування. На сайті інтернет-магазину АРС представлений широкий асортимент вибору геймерських крісел.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон