Грунтівки антикорозійні

28 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Антикорозійна ґрунтовка забезпечує захист металу, бетону, дерева та інших поверхонь від негативного атмосферного впливу і надмірної вологості. Додатково засіб підвищує адгезію між оброблюваною основою і фінішним покриттям.

Метал - міцний та довговічний матеріал, проте він має вразливе місце, а саме схильність до корозії, щоб уникнути цього, використовується ґрунтовка по металу.

Щоб надати металу привабливий вигляд та захистити від негативного впливу зовнішніх факторів, його покривають фарбою чи лаком. Але такого захисту недостатньо. З часом він почне псуватися навіть під лакофарбовим покриттям. Ґрунтівка по металу завдяки своєму складу забезпечить надійний захист від корозії, а також покращить адгезію між поверхнею та шаром фарби або лаку.

Види ґрунтовок по металу

Існує не один десяток різновидів ґрунтовок. Обирати їх необхідно опираючись на те, яку поверхню ви плануєте ґрунтувати.

За складом розрізняють такі види:

  • на масляній основі;
  • на водній основі;
  • змішані.

За функціями та призначенням ґрунтовка по металу буває:

  • Фосфатуюча. Вона складається з двох основних компонентів: ортофосфорної кислоти та розчинника. Така суміш підходить майже для всіх матеріалів. Також така ґрунтовка значно підвищує зчеплення матеріалу з фарбою чи лаком.
  • Ізолююча ґрунтовка - це речовина, що, як можна зрозуміти з назви, повністю перекриває доступ вологи та повітря до металу. Вона поєднує в собі властивості епоксидної та алкідної ґрунтовок. Цей вид часто використовують для обробки чорних металів.
  • Протекційна містить у своєму складі цинк, що надає плівці що утворюється після висихання ґрунтовки підвищену міцність та стійкість до механічних пошкоджень. Саме через це, цей вид найчастіше використовується для зовнішніх робіт.
  • Ґрунтовка по іржі. Цю речовину можна наносити на пошкоджену іржею ділянку. У своєму складі вона містить ортофосфатну кислоту або інший перетворювач іржі. Перед нанесенням необхідно за допомоги наждачки зняти основний шар іржі, інакше ґрунтовка може не повністю просочитися й руйнування металу продовжиться. Також варто врахувати й те, що якщо пошкодження занадто великі то ніяка ґрунтовка не зможе перетворити метал на новий.

Ґрунтовки бувають різних кольорів. Найпоширеніший це сірий, але якщо обрати відповідний відтінок до фарби, якою буде покриватися поверхня поверх ґрунтовки, то можна отримати більш яскравий та насичений колір.

Що таке ґрунтовка по старій фарбі

Сам процес нанесення фарби не є складним, проте підготовчі роботи займають багато часу, сил та є досить складними. Перш за все це стосується зняття попереднього шару фарби. Для того щоб спростити цей процес створена ґрунтовка по старій фарбі. Звісно якщо старе покриття відшаровується та вкрите сіткою тріщин, то робіт по зняттю не уникнути. Проте, у разі його цілісності, цей розчин значно полегшить вам життя. Просто варто дотримуватися певної послідовності дій:

  1. Необхідно зняти шар що відшаровується. Робити це треба за допомогою наждачки.
  2. Очистити поверхню від пилу та бруду. Для цього можна використати вологу ганчірку та хімічні засоби.
  3. Вирівняти поверхню за допомогою шпаклівки та наждачки.
  4. Після висихання можна наносити ґрунтовку. Це найзручніше робити за допомогою валика.

Особливості ґрунтовки з антикорозійними властивостями

Після нанесення засобу на поверхні утворюється тонка прозора плівка, яка захищає конструкцію від проникнення вологи та повітря. Така ізоляція продовжує експлуатаційний термін матеріалу. За принципом дії ґрунтовки поділяються на праймери та філери. Перші запобігають корозії, а другий вид вирівнює основу, покращуючи естетичність декоративного покриття.

Переваги, якими володіє антикорозійний ґрунт:

  • легкість нанесення;
  • економну витрату;
  • цінова доступність;
  • максимальна водонепроникність;
  • стійкість до температурних перепадів, опадам і впливу сонячних променів.

Широкий вибір ґрунтовок, які надійно захистять метал, ви можете знайти на сайті інтернет-магазину АРС. Усі питання задавайте нашим консультантам, які з радістю допоможуть обрати найкращу для вас ґрунтовку.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон