Декоративні фарби для стін

52 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Щоб створити незвичайні візуальні ефекти, надати приміщенням індивідуальний, ефектний вигляд необхідна якісна декоративна фарба для стін зі спеціальним або універсальним складом. Вона приховає невеликі вади поверхні, виділить функціональні зони в будинку, зробить дизайн кімнат яскравим і виразним. Для посилення декоративних якостей матеріалу при його нанесенні використовують різні техніки, що дозволяють домогтися ефекту «старіння», «шовковистості», «рельєфності» на стінах. Щоб вам було простіше визначитися з вибором відповідного складу, розглянемо особливості декоративних покриттів докладніше.

Декоративна фарба для стін: види, властивості, відмінності

Декоративні фарби за складом бувають:

  • Олійними або емалевими алкідними. Їх плюси: вологостійкість, зносостійкість. Через різкий запах і тривалий термін висихання такі склади використовують, в основному, для фарбування зовнішніх фасадів.
  • Казеїновими і декстринованими клейовими. Являють собою порошкоподібні склади, що розводяться водою до потрібної консистенції. Покриття на казеїновій основі наносять на поверхні з цегли, бетону, оштукатурені основи з утворенням матового шару, що набирає міцність в процесі експлуатації. Декстриновані склади виготовляють на основі кісткових клеїв.
  • Водоемульсійними. Діляться на акрилові, полівінілацетатні, латексні, силікатні. Барвники даного типу відрізняються декоративністю, різноманітністю відтінків, легко наносяться, мають тривалий період служби.

За характером нанесення декоративні склади бувають гладкими, глянцевими і структурованими, з вираженим рельєфом.

Як вибрати відповідний склад

Купуючи фарбу для декору стін, необхідно визначитися з тим, яку фактуру ви хочете отримати: матову або глянсову. Матові склади замаскують дрібні недоліки стін, глянцеві зроблять приміщення більш просторим. Непрозорі барвники повністю закриють основу, при використанні покриттів лессійованого типу основа буде видна крізь шар фарби.

Для нерівних стін вибирайте фактурні склади. Зверніть увагу на покриваність матеріалу і його зчеплення з оброблюваною поверхнею. Від цих характеристик залежить довговічність покриття. Вибирайте вироби з безпечною формулою, стійкі до вологи, грибків та інших негативних факторів.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон