Перетворювачі іржі Кам'янець-Подільський

17 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Метал є міцним та довговічним матеріалом, проте і він має слабке місце 一 під впливом вологи відбувається процес окиснення та іржавіння, саме тоді прийде на допомогу перетворювач іржі. Його широко використовують в будівництві, під час ремонту автівок, при прокладенні труб водо- та газопостачання, тощо. Це хімічна речовина, що при нанесенні на поверхню перетворює іржу на захисну плівку. За умови дотримання правил використання, можна сміливо наносити шар фарби або ґрунтівки та не турбуватися про цілісність матеріалу.

Де використовують перетворювач іржі

Ця речовина є досить поширеною. Її використовують як в побуті, так і на виробництві. Найчастіше застосовують в таких ситуаціях:

  • Ремонт автомобіля. Навіть на нових машинах можуть з'являтися плями іржі, які не лише суттєво псують зовнішній вигляд, а й пошкоджують цілісність металу. Відповідно, скорочується й термін служби автівки. Іржа може з'явитися внаслідок відколів та подряпин, які неминуче з'являються під час використання автомобіля. Саме тому необхідно періодично за допомогою перетворювача іржі, ґрунтівки та фарби або іншого покриття оновлювати вашого “залізного коня”.
  • Широко використовується в будівництві. Перед тим як залити арматуру бетоном її ретельно обробляють перетворювачем іржі, щоб запобігти руйнуванню заліза через корозію.
  • Пред початком нанесення лакофарбових виробів на метал, рекомендують обробити поверхню перетворювачем. Це забезпечить довговічність та міцність виробу.

Види перетворювачів іржі

Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент цього товару. Усі перетворювачі різні, в залежності від складу та виробника. За хімічним складом діляться на дві основні групи 一 кислотні та нейтральні. Кожен з цих видів має свої переваги та недоліки. Обирати засіб необхідно відштовхуючись від того, який матеріал ви будете обробляти.

Кислотні перетворювачі іржі.

Цей вид використовується для обробки чорних металів та алюмінію. Діючою речовиною такого перетворювача є ортофосфорна кислота. При потраплянні на іржу відбувається реакція, внаслідок якої утворюється плівка з солей марганцю, цинку, а також заліза. Таку плівку називають фосфатною. Вона не лише захищає поверхню від корозії, а й покращує зчеплення з лаком та фарбою. До речі, лакофарбове покриття необхідно наносити на суху поверхню, але не пізніше ніж через дві доби після використання перетворювача. У разі фарбування після зазначеного терміну може відбутися повторне іржавіння. Варто пам'ятати, що основним компонентом є кислота, тому наносити речовину можна лише на уражені іржею місця, інакше можна пошкодити сам метал. Особливо обережними треба бути з оцинкованими поверхнями.

Перевагами кислотних перетворювачів є можливість використовувати речовину при різних температурах, підвищення міцності металу та покращення адгезії з лакофарбовим покриттям. Недоліком є те, що залишки кислоти необхідно змивати, інакше вона здатна викликати корозію матеріалу. Не варто забувати й про власну безпеку. Обов'язково використовуйте засоби індивідуального захисту. Якщо роботи проводяться всередині приміщення, забезпечте доступ свіжого повітря (відкрийте вікна й двері). Уникайте потрапляння речовини на шкіру та слизисті оболонки, але якщо вже так сталось, то промийте уражену ділянку великою кількістю води.

Нейтральні перетворювачі іржі.

Такі речовини менш токсичні у порівнянні з попереднім видом. Якщо кислотні перетворювачі виготовляють на основі ортофосфорної кислоти, то що є основою нейтральних? Таким компонентом є рослинна речовина ― танін. Найсуттєвішою перевагою є те, що такі перетворювачі не шкодять металу, що не вражений іржею. Тому його можна сміливо наносити за допомогою валика, пензлика або просто занурюючи деталь в розчин. Якщо шар іржі товстий, може знадобитися повторне нанесення.

Нейтральні перетворювачі перетворюють іржу на корозійно-неактивну сполуку. Змінюється також і її колір. З помаранчево-рудого покриття перетворюється на чорне. Часто таким способом обробляють арматуру перед тим як забетонувати її. До речі, заливати бетон можна одразу після висихання перетворювача.

Перевагами є швидке висихання, висока екологічність та безпечність для здоров'я. Суттєвим недоліком є висока ціна.

Правила нанесення розчинника іржі

Щоб процес очищення металу від іржі пройшов успішно, необхідно дотримуватися чіткої послідовності дій:

  1. Перш за все, необхідно позбавитися від грубого шару іржі, інакше перетворювач не зможе просочитися. Це можна зробити за допомогою наждачки.
  2. Необхідно захистити себе. Тому обов'язково одягайте респіратора та гумові рукавички.
  3. Тепер можна наносити перетворювач. Робити це можна зручним для вас способом. Найчастіше використовують валик та пензлик або ж занурюють деталь в розчин цілком.
  4. Дочекатися доки речовина висохне. Якщо ви використовували кислотний перетворювач, його залишки необхідно змити.
  5. За потреби ― нанесіть рідину ще раз.

У нашому інтернет-магазині АРС ви зможете придбати якісний перетворювач іржі за доступною ціною. Досвідчені консультанти з радістю допоможуть вам.

✅ Ціна від 17 до 310 грн
✅ Виробники CarLife, OxiDom, Wurth та інші
✅ Оплата на розрахунковий рахунок, переказ LiqPay
✅ Країна-виробник Великобританія, Німеччина, Польща, Україна

 

Кам'янець-Подільський
Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон