Мультитули

44 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Мультитул — універсальний, компактний складний інструмент, здатний замінити ніж, шило, плоскогубці, викрутку, кусачки, пилку та інші пристрої. Це надійний помічник професійного майстра, працівника СТО або електрика, а також будь-якої сучасної людини. Не обійтися без такого виробу в туристичному поході, на рибалці, полюванні та в побуті.

Конструкція та різновиди мультитулів

Мультиінструмент був винайдений в 1976 році Тімом Лезерманом. Інженер поєднав кілька пристроїв в одному, щоб спростити ремонт свого автомобіля. І сьогодні продукція американської компанії Leatherman відома у всьому світі.

В основі стандартного мультитула — пасатижі, ніж чи секатор. До комплекту можуть входити викрутки, ключі, затискачі. Для риболовлі, полювання, кемпінгу та туризму знадобиться модель з карабіном, відкривачкою для консервів, для щоденної експлуатації — прості інструменти з пінцетом, шилом, ножицями, для автомобілістів, велосипедистів, електриків, інженерів-техніків — з кусачками, плоскими або хрестовими викрутками, напилками. Кількість знарядь може досягати 20 елементів (крім біт, які йдуть у комплекті з викруткою).

Сьогодні великий попит мають такі види:

  • Мультитул-ніж. Такий складний екземпляр для виживання ще називається кишеньковим і найчастіше застосовується в армії, воєнізованих структурах, альпінізмі, туризмі.
  • На основі пасатижів. Ця модель стане в пригоді майстру на всі руки: вона допоможе підкрутити гвинтик, болтик, шурупчик.
  • Брелок. Головна особливість виробів такого типу — компактність, що дозволяє причепити їх до рюкзака або зв’язки ключів. Так потрібний інвентар завжди буде під рукою. Очевидно, функціональність такої продукції обмежена, але є достатньою для побутових потреб.

Також існують варіанти у вигляді кредитної чи швейцарської картки, браслета та навіть запальнички. Великий попит мають набори для ремонту велосипеда або автомобіля.

Принцип роботи та особливості інструмента

Багатофункціональний, простий у використанні та практичний інструмент допомагає вирішити різні види завдань. У набір зазвичай входять:

  • плоскогубці;
  • ніж;
  • викрутка;
  • пилка;
  • напилок;
  • долото;
  • пінцет або щипці;
  • відкривачка;
  • шило;
  • кусачки та ін.

Від комплектації залежать способи експлуатації та ціна на мультитул.

Аксесуари виготовляються з інструментальної чи нержавіючої сталі, титану, легкого алюмінію. Ці матеріали стійкі до утворення корозії та міцні. Вага зазвичай становить близько 200-300 г, а компактні розміри зручні для носіння в кишені.

Корисною опцією є спеціальний механізм блокування (у вигляді засувок або гвинтів), який фіксує положення інструментів і запобігає мимовільному відкриванню, а значить гарантує безпеку користувача. Перед купівлею обов'язково перевіряйте кожен елемент: він повинен рухатися плавно, не надто легко чи туго.

Особливу увагу варто приділити довжині леза. Від цього параметра залежить сфера використання. Лезо на 4-6 см підходить для риболовлі, вироби на 8-10 см — для нарізування продуктів, 10-16 см — для різання дроту, каната, мотузок.

Правила догляду та заточування

Щоб продовжити термін експлуатації мультиінструменту, важливо дотримуватись простих рекомендацій:

  1. Пам'ятайте про необхідність регулярного заточування лез за допомогою спеціальної точилки. Так ви зможете завжди тримати виріб у робочому стані.
  2. Після використання очищайте пристрій, видаляйте всі сліди забруднень м'якою тканиною або щіткою. Жирні плями видаляються мильним розчином.
  3. Після миття обов'язково ретельно висушіть предмет.
  4. Зберігайте у сухому місці, щоб уникнути появи іржі.

Купити мультитул варто для закручування та відкручування кріпильних елементів, різання дроту, каната, троса, для дрібного ремонту техніки. Він буде корисним у гаражі, майстерні, в будинку та на дачній ділянці. Завдяки своїй універсальності, використовується у багатьох ситуаціях, де потрібне швидке та ефективне вирішення завдань.

Популярні моделі та принципи вибору якісного інвентарю

Величезний попит мають вироби американської фірми Leatherman. В асортименті бренду представлені ергономічні та зручні моделі з безліччю функцій. Гідну конкуренцію їй складає швейцарська Victorinox та німецька Stayer.

Сьогодні популярними є інструменти торгових марок Stanley, Truper, My Tools. Бюджетні варіанти в каталозі АРС — від компаній Сила, Спарта, Майстер Тул. Вони вдвічі, а іноді й утричі дешевші за інші варіанти.

Звісно, надто економити на такому устаткуванні не варто. Звертайте увагу на:

  • якість матеріалу;
  • надійність конструкції;
  • розмір;
  • вагу;
  • призначення;
  • наявність захисного покриття;
  • ціну та виробника.

Замовити та купити мультитул в Україні пропонуємо в інтернет-магазині АРС. У нас широкий асортимент та доступні ціни. Доставка здійснюється в будь-яке місто країни: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одесу.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон