Лампи паяльні

8 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
 1. Шукаєте вигідні пропозиції?
  Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
  Підписатися
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

При виконанні будівельних, оздоблювальних робіт, при ремонті автомобільної, побутової техніки, в господарстві часто використовується спеціальне пристосування - паяльна лампа, призначена для нагріву, плавки і подальшого з'єднання різних матеріалів. Цей прилад являє собою конструкцію з відкритим джерелом полум'я, який володіє спрямованою дією, що розпалюється в результаті реакції загоряння присутньої в ньому активної речовини. Щоб вам простіше було орієнтуватися в особливостях цього пристрою, розглянемо його характеристики докладніше.

Паяльна лампа: властивості, варіанти використання

Конструкція паяльної лампи включає два основних елементи: пальник і резервуар для палива. Прилад включається в роботу за допомогою ручного пуску насосного елемента, що нагнітає тиск, який направляється в лампу, викликаючи пересування палива до її форсунки.

Пальне рухається по трубці інструменту, на яку впливає полум'я, нагрівається і випаровується. Використовується цей прилад для виконання наступних завдань:

 • Нагрівання елементів і деталей конструкцій.
 • Плавки припою.
 • Зварювання металевих конструкцій в невисокому температурному режимі.
 • Дезінфекції кліток, в яких утримуються тварини.
 • Знищення паразитів в господарських приміщеннях.
 • Розпалювання багать, камінів, вугілля.
 • Смоління туш тварин, усунення щетини.
 • Демонтажу заржавілих металевих або чавунних виробів.
 • Розігріву бітуму до потрібного стану при ремонті дахів або інших поверхонь.

Сучасні лампи комфортні у використанні за рахунок доступності палива для їх заправки, мають високу потужність горіння, економічність, тому знаходять широке застосування в різних сферах побутової та господарської діяльності.

Різновиди пристрою, правила його вибору

Залежно від використовуваного палива паяльні лампи бувають гасовими, бензиновими, спиртовими, газовими. Бензинові моделі вимогливі до якості використовуваного пального. Застосування неякісного бензину для їх заправки призводить до засмічення форсунок. У даній категорії присутні моделі різних модифікацій, зі збільшеним об'ємом резервуара. Вони прості в експлуатації, доступні за ціною, не багато важать і вимагають регулярного обслуговування після застосування апарату.

Моделі, що функціонують на гасі, по конструкції схожі з бензиновими. Відрізняються високою температурою полум'я, низькою вартістю. Але, гасові прилади мають збільшену вагу і великі витрати палива. Спиртові пристрою в даний час використовуються рідко. Їх застосовують в ювелірній справі, радіоелектроніці, для спаювання делікатних виробів.

Газові паяльні лампи компактні, легкі, мають тривалий період експлуатації. Балони з газом для таких пристроїв потрібно купувати окремо. Завдяки уніфікованій конструкції роз'ємів вони підходять для пальників будь-яких типів. Апарати цього напрямку зручно використовувати в приміщеннях, в тому числі, з невеликою площею.

При покупці паяльної лампи зверніть увагу на такі показники, як:

 • Тип конструкції.
 • Варіант розпалювання полум'я.
 • Паливо, яке використовується.
 • Розмір бака.

Для роботи на висоті можна придбати пристрої, оснащені шлангом довжиною до 1,5 м. Найкомфортнішими у використанні вважаються пристрої газового типу з п'єзопідпалом. Але, газові моделі будуть дорожче в обслуговуванні за ціною бензинових виробів, паливо для яких можна придбати на будь-якій заправці.

При виборі розміру бака апарату врахуйте, що інструмент з резервуаром 1 літр забезпечує горіння полум'я протягом години. При покупці також варто звернути увагу на технічне обслуговування і особливості експлуатації приладу.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон