Електролобзик DWT STSP04-55 DV 400 Вт в каталозі ARS
Електролобзик DWT STSP04-55 DV 400 Вт
Будь першим, хто залишить відгук!
Код
196529
Потужність400 Вт ВиробникDWT
Електролобзик DWT STSP04-55 DV 400 Вт призначений для фігурного та прямого різу по таких матеріалах, як деревина, пластик, метал. Такий пристрій значно полегшує роботу не тільки в майстерні, а й вдома. Глибина різу дерева 55 мм, сталі - 3 мм, алюмінію - 6 мм. З таким інструментом під силу реалізовувати всі свої задуми та отримувати першокласний результат.
Характеристики та комплектація можуть змінюватись виробником без попереднього узгодження.
Інтернет-магазин ars.ua не несе відповідальності за зміни, які вносить виробник.
Характеристики
Докладніше
Країна виробник Швейцарія
Амплітуда ходу 18 мм
Глибина пропилу деревини 55 мм
Глибина пропилу кольорового металу 6 мм
Глибина пропилу сталі 3 мм
Потужність 400 Вт
Напруга 220 В
Тип лобзик
Вага 2 кг
Виробник DWT
Живлення мережеве
Призначення
Особливості
Ваше місто
Залишити відгук про товар
Додати відео та зображення
(не обов'язково)
Додати відео та зображення
Обрати файли
... або перетягніть їх за допомогою миші
Допустимі формати для зображень: png, jpeg.
Перевірте вірність посилання Youtube
Видалити
Послуги
Послуги
Пакування та збирання
Залишайте заявку в магазині, і ми привеземо усі товари до вас додому.
Доставка в узгоджений час
Не обов'язково мати машину, ми можемо доставити ваші товари з магазину.
Занесення на поверх
Ми можемо занести ваше замовлення до квартири
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank
Самовивіз із магазину
Адреса:
Телефон:
Графік роботи:
Час отримання
Якщо замовлення оформлене до 19:00 - через 1 годину
В іншому випадку - наступного дня з 9:00
Здійснення доставок:
Вартість
Безкоштовно.
Оплачені замовлення зберігаються безкоштовно в центрах обслуговування протягом 10 днів.
При банківському переказі або готівкою, ми додатково бронюємо для вас товар на 48 годин.
Детальніше про самовивіз
Delivery доставка
Ми відправимо товар у день замовлення або на наступний день.
Час доставки
Зазвичай доставка займає 1-3 дні.
Вартість
Залежить від ваги та розміру
Детальніше про "Delivery"
Доставка Укрпоштою
Час доставки
Залежить від ваги та розміру
Детальніше про доставку Укрпоштою
AРС експрес-доставка
Здійснення доставок:
Сума за доставку залежить від відстані, ваги та обсягу товару.
Детальніше про експрес-доставку АРС
Гарантія
Гарантійний термін
Терміни повернення і обміну
Ви можете повернути товар протягом 14 днів (не включаючи день покупки)
Документи, необхідні для повернення товару
  • номер замовлення та ПІБ є підставою для прийняття товару на гарантійне обслуговування
  • паспорт або інший документ, що засвідчує особу.
Детальніше про гарантію та повернення
Нова пошта
Залежно від ваги та розміру
Детальніше про "Нова пошта"
Оплата
Готівкою або карткою після отримання
Online картою
Ви зможете ввести реквізити своєї картки на сайті та оплатити замовлення та додаткові послуги.
Банківський переказ
Покупка частинами monobank
Миттєве оформлення онлайн без додаткових документів. Комісія 0.1% щомісяця. Строк — до 15 місяців.
Оплата частинами
Детальніше про оплату частинами
Кредит у мережі магазинів АРС
При оформленні замовлення у всіх магазинах мережі АРС. Відповідь протягом 15 хвилин.
Комісія від 0,01% до 3%. Термін - від 6 до 36 місяців.