Силікатна цегла

1 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Силікатна цегла — міцний, надійний та екологічно чистий будівельний матеріал. Він абсолютно безпечний для здоров'я, має хороші технічні характеристики, має прекрасний зовнішній вигляд та доступну ціну.

Залежно від застосування в кладці цегла силікатна буває рядова та облицювальна.

Рядова — біла цегла для зведення зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок житлових приміщень, побутових та промислових будівель. Виняток - кладка фундаменту, цокольних та підвальних приміщень, лазень та саун.

Облицювальна — цегла для зовнішнього облицювання фасадів будівлі, обрамлення вікон, декоративного оздоблення парканів, камінів і т.д. Представлена в різних кольорах: білий, жовтий, рожевий, коричневий, сірий і т.д. Облицювальну силікатну цеглу не варто використовувати для обробки приміщень з підвищеною вологістю.

Властивості та характеристики силікатної цегли

Щільність та розмір

Силікатна цегла буває щільністю до 1500 кг/м³, а також від 1500 кг/м³ до 1900-2100 кг/м³. Чим вища щільність та менша кількість пустот, тим міцніший будівельний матеріал. При цьому показники тепло- та звукоізоляції навпаки знижуються.

Силікатна цегла буває наступних розмірів:

  • одинарна - 250 * 120 * 65 мм;
  • полуторна - 250 * 120 * 88;
  • подвійна - 250 * 120 * 138.

Одинарна та полуторна цегла буває повнотіла та пустотіла, подвійна — тільки пустотіла (її називають силікатний камінь).

Міцність

Виходячи з межі міцності при стисненні силікатну цеглу виготовляють наступних марок: 75, 100, 125, 150, 175, 200, 250, 300.

Чим вища марка цегли, тим вона міцніша й надійніша. Для побудови одноповерхових будівель можна використовувати цеглу м75, для 2-3х поверхових— м100, для 5-6 поверхових — м150 і т.д. Чим більше поверховість, тим вищою повинна бути марка цегли.

Теплопровідність

Теплопровідність силікатної повнотілої цегли складає 0,65-0,88 Вт/м*С. Для пустотілої цей параметр дорівнює 0,56-0,81 Вт/ м С. Це говорить про те, що силікатний будівельний матеріал має низьку теплопровідність, і побудовані з її застосуванням будівлі, вимагають обов'язкового додаткового утеплення.

Водопоглинання

Водопоглинання силікатної цегли становить 6-12% і є його основним недоліком.

Силікатну цеглу не бажано використовувати для кладки фундаменту, цокольних приміщень, колодязів, лазень, відкритих незахищених та інших споруд з високим показником вологості.

Морозостійкість

Максимальна морозостійкість силікатної цегли F50. Тобто, вона витримує до 50 циклів заморожування та відтавання без втрати якості.

Пожежна безпека

Силікатна цегла не горить та не поширює вогонь. Вона здатна витримати температуру до 700⁰С, однак подальше нагрівання призводить до втрати міцності й подальше її руйнуванням.

Цегла силікатна не підходить для побудови печей, камінів, димоходів, мангалів та інших споруд з впливом високих температур.

Екологічність

Силікатна цегла має повністю екологічний склад: кварцовий пісок, вапно, вода, а також невелика частка добавок та барвників (при виготовленні кольорової цегли).

Силікатна цегла безпечна для здоров'я людини та навколишнього середовища, тому підходить для будівництва житлових будинків, сільськогосподарських будівель та промислових споруд.

Ознайомитися з асортиментом, а також купити силікатну цеглу облицювальна та рядову з доставкою по Україні можна на сайті компанії Арс або безпосередньо в магазині.

Широкий вибір товарів, кваліфіковані консультанти, доступні ціни та зручні умови доставки зроблять покупку швидкою та комфортною.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон