Мастика - в'язкий будівельний матеріал, який застосовується для будівельних і ремонтних робіт. Він відрізняється міцністю, стійкістю до впливу агресивних речовин, простотою у використанні. Згодом ця речовина не змінює експлуатаційних характеристик. Щоб ви змогли його придбати, розберемо, яким повинен бути цей товар.
Мастика: особливості будівельного матеріалу
Будівельні мастики - це група сумішей, що складаються з пластифікатора, клейкої основи, а також розчинника. Найчастіше вони мають пастоподібну консистенцію, однак після нанесення на поверхню дають рівномірний твердий шар. Сфера застосування подібних складів широка. Їх використовують для установки покрівлі, герметизації водопроводу, укладання підлог і інших задач.
Якісна мастика повинна відповідати таким вимогам:
- Рівномірно розподілятися по поверхні. Матеріал повинен давати однорідний шар товщиною в 0,3 мм і більше.
- Зберігати властивості при температурі до +60 градусів Цельсія (у деяких складів цей показник повинен доходити до +70 градусів Цельсія).
- Володіти високу адгезію.
- Мати однорідну структуру.
У продажу представлено кілька сотень різновидів подібного матеріалу, які відрізняються за складом і способом застосування.
Види будівельної мастики
У продажу представлений ряд різновидів цих товарів. Він включає:
- Бітумні суміші. Ця група ділиться на гумобітумні, бітумні та бітумно-полімерні матеріали. Вони поєднують бюджетну вартість простоту у використанні. Застосовуються для заливки підлог, укладання покрівлі.
- Полімерні мастики. Ця група належить до клейних складів. Їх можна використовувати для монтажу оздоблювальних матеріалів на підлогу або ж стіни.
- Дьогтеві суміші. Застосовуються для приклеювання рулонних матеріалів на бетон або ж дерево. Підійдуть для облаштування покрівлі з малим ухилом.
- Герметувальні матеріали. У цій групі представлені не твердіючи суміші. Їх застосовують для установки вікон, а також дверних коробок.
- Висихаючі мастики. Ці склади розроблені для обробки ребер жорсткості, а також інших подібних з'єднань. Можуть застосовуватися як в холодному вигляді, так і після підігріву.
- Каучукові матеріали. Як і полімерні аналоги, застосовуються для приклеювання обробки до стін або ж підлоги. Використовуються для фіксації паркету або ж лінолеуму.
У кожній з представлених категорій можна знайти як бюджетні суміші, так і дорогі матеріали. Перевагу краще віддати моделям середньої цінової категорії, представленим в лінійках великих виробників.
Як підібрати будівельну мастику
При покупці цього товару слід орієнтуватися на ряд його параметрів:
- Спосіб застосування. У продажу представлено дві категорії товарів: холодного і гарячого нанесення. Перші можна використовувати відразу після відкриття упаковки. Другі перед застосуванням слід нагріти до температури, зазначеної виробником.
- Температурний діапазон, при якому мастика буде зберігати початкові властивості. Бажано, щоб він становив -30 ... +50 градусів Цельсія.
- Призначення суміші. Рекомендується вибирати вузькоспеціалізовані розчини, наприклад, матеріали для покрівлі.
- Тип складу. Може бути однокомпонентним або ж багатокомпонентним (зазвичай двокомпонентним). Перший готовий до застосування відразу. Другий вимагає попереднього замісу з затверджувачем.
Вигідно замовити той чи інший тип будівельної мастики ви зможете в інтернет-магазині. У нашому каталозі ви знайдете матеріали для гідроізоляції підлоги, покрівлі, сантехніки. Ми допоможемо вам визначитися з відповідним варіантом і узгодимо терміни доставки товару по Україні.
Ціни на Мастики
Товар | Ціна |
Мастика бітумно-каучукова Bitugum 18 кг | 1349.20 грн |
Мастика бітумно-каучукова Bitugum 10 кг | 847.20 грн |
Мастика бітумна Izolit МБКХ 10 кг | 792.00 грн |
Мастика гідроізоляційна покрівельна Bitugum 10 кг | 861.10 грн |
Мастика бітумно-емульсійна Bitugum БІЕМ 10 кг | 661.00 грн |