Компресори автомобільні

28 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Автомобільний компресор – спеціалізований пристрій, призначений для накачування шин. З його допомогою можна упорядкувати тиск у колесах за відсутності поруч станції технічного обслуговування. Компактні габарити такого типу насоса дозволяють перевозити його з собою в багажнику машини, а універсальність допускає і побутове застосування - для накачування човнів, надувних матраців або м'ячів.

Різновиди автомобільних компресорів та принцип дії

Незалежно від конструктивного виконання автокомпресор виконує функцію звичайного насоса, з різницею лише в тому, що закачування повітря відбувається не за допомогою фізичної сили людини, а шляхом функціонування електромотора. В основі пристрою лежить камера стиснення, яка наповнюється повітрям з подальшою його передачею через шланг у порожнину шини. Попадання повітряних мас відбувається через впускний клапан, а вихід через випускний клапан.

Відмінною рисою конструкції компресорів є елемент, що відповідає за стиснення повітря в камері та відкриття відповідних клапанів. Його роль виконує мембрана чи поршень, що і зумовлює класифікацію пристроїв на мембранні та поршневі, та його принцип дії.

Мембранні компресори підходять для експлуатації лише за умов плюсової температури, оскільки при негативних значеннях сама мембрана стає менш еластичною. Завдяки відсутності деталей, що труться, такі пристрої не перегріваються, мають високу надійність і ремонтопридатність, що дозволяє самостійно їх полагодити. Простота конструкції позитивно впливає на вартість пристрою мембранного типу. Його продуктивності достатньо для накачування коліс легкових автомобілів.

Поршневі компресори є більш продуктивними пристроями завдяки підвищеній частоті руху поршня, що створює розрідження та стиснення повітря в камері. Їх використання допускається за будь-якого температурного режиму без виходу з ладу. За рахунок підключення до джерела електрики або безпосередньо автомобільного акумулятора пристрою з поршневим механізмом відчуває велику потребу в електроенергії. Більш складна конструкція обумовлює складності в ремонті, а висока швидкість накачування коліс – збільшена вартість у порівнянні з мембранними агрегатами.

Якщо вибирати між звичайним насосом та компресором, однозначно варто віддати перевагу останньому. Автоматична робота та швидкість накачування добре поєднуються з надійністю та довговічністю пристрою, економлять час та фізичні зусилля, та забезпечують його функціонування навіть в екстремальних умовах.

Ключові характеристики автокомпресора

Підбираючи компресор для авто, слід ознайомитись із ключовими параметрами конкретної моделі. Попередньо потрібно визначитися з його призначенням та умовами майбутньої експлуатації.

У списку значущих характеристик автомобільного компресора присутні:

  • Продуктивність пристрою – визначає час, необхідний для накачування одного колеса. При підборі приладу для вантажних машин краще віддати перевагу двопоршневим агрегатам, у яких вона перебуває на максимумі.
  • Максимальний тиск, що нагнітається – для кожного типу авто підбирається окремо. При підкачуванні шин легкових автомобілів достатньо показників на рівні до 2,5 бар, для вантажного транспорту – в діапазоні від 4 до 9 барів.
  • Матеріали виготовлення компресора та його комплектуючих від них залежить тривалість періоду експлуатації пристрою, його стійкість до інтенсивного використання. Металеві агрегати прослужать максимально довго, якщо попередньо покриті антикорозійними засобами.
  • Граничний час безперервної роботи – показує період, протягом якого пристрій може продовжувати працювати без відключення, перегріву та зниження продуктивності. На нього впливає конструкція компресора.
  • Довжина шланга та дроту живлення – забезпечує комфорт у процесі використання агрегату. Її має вистачати, щоб підключити шланг до будь-якого колеса та електромережі.
  • Тип живлення визначається потужністю самого компресора, способом підключення до мережі або автомобільного акумулятора безпосередньо.
  • Наявність манометра – приладу, який відповідає за контроль тиску в шинах. Сучасні моделі мають розширений функціонал, що сприяє автоматичному відключенню при досягненні заздалегідь заданого рівня тиску.

Обслуговування і догляд за автомобільними компресорами

Компресор для підкачування шин використовується для подачі стисненого повітря до різноманітних інструментів і спорядження, а також для інших цілей в автомобільній галузі. Правильне обслуговування і догляд за ним є важливими для забезпечення безперебійної роботи та продовження службового терміну. 

  • Регулярна перевірка на витік повітря

Перевіряйте компресор на наявність витоків повітря. Якщо ви помічаєте, що повітря виходить з будь-яких з'єднань, шлангів або фітингів, вони повинні бути замінені або відремонтовані негайно. Витоки повітря можуть призвести до зниження продуктивності компресора і втрати тиску.

  • Заміна фільтрів повітря

Багато автокомпресорів обладнані фільтрами повітря, які запобігають потраплянню пилу і бруду в систему. Регулярно перевіряйте їх стан і замінюйте, коли вони забруднюються. Це допоможе підтримувати якість стиснутого повітря.

  • Змащення компонентів

Змащення рухомих частин і механізмів є важливим кроком в обслуговуванні. Використовуйте відповідне мастило для змащування поршнів, валів та інших рухомих частин. Це допоможе уникнути зносу і продовжить термін служби компресора.

  • Перевірка регулятора тиску

Перевірте роботу регулятора тиску, щоб переконатися, що він точно регулює тиск відповідно до вашого потреби. Якщо він не працює належним чином, замініть його.

  • Правильне зберігання компресора

Якщо ви не використовуєте компресор довгий час, зберігайте його в сухому і чистому місці, захищеному від пилу і вологи. Відключіть від джерела живлення та зніміть повітряний фільтр.

  • Регулярна профілактика

Проводьте регулярне технічне обслуговування згідно з інструкцією виробника. Це може включати в себе заміну ущільнюючих кілець, ремонт або заміну електричних компонентів.

Дотримуючись цих порад і регулярно перевіряючи стан компресора, ви можете продовжити його службовий термін і забезпечити надійну роботу в усіх умовах.

У нашому інтернет-магазині можна купити автокомпресор для підкачування шин від найкращих виробників Великобританії, України, Німеччини, Білорусі, Польщі та Китаю. В наявності пристрої з продуктивністю від 35 л/хв до 85 л/хв, тиском в діапазоні від 7 барів до 10 барів та потужністю від 120 Вт до 400 Вт. Реалізація компресорів для легкових та вантажних автомобілів здійснюється з доставкою до будь-якої точки країни.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон