Каністри для бензину

32 товарів
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Сторінка
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Каністра для бензину - це спеціальна місткість, яка дозволяє тримати запас палива і на випадок, якщо в дорозі буде потрібно непередбачене дозаправлення або постає питання про підключення інструментів, що працюють на цьому виді палива. Вибрати такий пристрій можна з урахуванням його місткості, а також інших важливих характеристик, що впливають на довговічність виробу.

Якими бувають каністри для палива

Місткості для транспортування та зберігання палива відрізняються за багатьма параметрами, від їхньої сукупності залежатиме зручність експлуатації каністри, її заповнення, перевезення та інших нюансів. Так, важливими критеріями вибору конкретного предмета, є:

  • обсяг;
  • тип конструкції;
  • діаметр шийки;
  • матеріал виготовлення;
  • стійкість до корозії;
  • форма та розташування ручки;
  • максимальний внутрішній тиск, який може витримати кришка;
  • тип та надійність кришки.

За ємністю каністри для палива різняться залежно від сфери їх застосування. Так, для заправки бензопили або квадроскутера достатньо придбати невелику каністру, об'єм якої не перевищує 5 л. У випадку зберігання палива в промислових масштабах потрібні відповідні ємності місткістю від 250 літрів до 1 тонни.

Для легкових автомобілів та позашляховиків достатньо обсягу 5-20 літрів. Це порівняно невеликі ємності, які зручно перевозити у багажнику.

У цьому слід враховувати особливості експлуатації таких предметів. Зокрема каністри для бензину наповнюють до рівня нижнього зрізу горловини, чого вимагає техніка безпеки. Повітряна кишеня у верхній частині пристосування служить для забезпечення плавучості при нагріванні палива.

За типом конструкції каністри поділяють на три основні варіанти. В тому числі:

  • вертикальні - найпоширеніші у побуті. Вони найбільш зручні при ручному перенесенні, але вимагають додаткової фіксації під час перевезення в багажнику. Каністри вертикального типу оснащуються додатковими бічними ребрами жорсткості, що знижує ризик їх пошкодження або перекидання;
  • горизонтальні - ємності, довжина яких перевищує висоту, мають горизонтальний розподіл центру ваги та вважаються найнадійнішими при перевезенні;
  • комбіновані або двосекційні - оптимальний варіант для власників бензоінструменту та садового інвентарю, що працює на бензині. Місткість розділена на два відсіки – в один заливається паливо, а в інший – моторне або адгезійне масло.

Крім того, зустрічаються й інші типи каністр для пального. Серед них: цілісні, термостійкі складні варіанти з еластичних полімерів, а також ранцеві місткості, зручні в походах.

При підборі відповідної конструкції каністри для палива враховується й особливості кришки такого пристрою. Вона може бути виконана у вигляді пробки з різьбленням або оснащуватися фіксатором. У першому випадку ця частина ємності оснащується прокладкою із масло- та бензостійкої гуми. Для запобігання протікання кришку закручують із зусиллям до упору. Періодично її слід змащувати олією для профілактики корозії.

Затискний механізм у вигляді фіксатора вважається більш надійним та простим. При цьому він може бути зірваний за умов сильного нагрівання каністри за рахунок підвищення внутрішнього тиску.

Як вибрати каністру для палива за типом матеріалу

Каністра для дизельного палива та бензину виготовляються і різних типів матеріалу з хорошими характеристиками удароміцності та довговічності. До них відносяться:

  • сталь - легкий тип матеріалу з відмінною механічною міцністю та високою стійкістю до хімічних рідин, у тому числі бензину. Товщина стін варіюється в діапазоні від 0,6 до 0,8 мм, бічні стінки оснащуються ребрами жорсткості. Технологія виробництва передбачає покриття порошковою фарбою та випал при високій температурі для додаткового захисту. При неправильній експлуатації можливе утворення корозії;
  • нержавіюча сталь - довговічний, стійкий до пошкоджень та корозії тип основи має необмежений термін придатності. Витримує вплив високої температури без підвищення внутрішнього тиску. Має порівняно велику вагу;
  • алюміній - легкий матеріал із високою антикорозійною стійкістю;
  • пластик - порівняно недорогий полегшений тип основи, стійкий до хімічних складів та доступний у різних формах та обсягах. Пластикові каністри повинні мати гладку поверхню та оснащуватися сертифікатом відповідності для дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

Вибрати та купити каністру для бензину в Києві та інших обласних центрах, можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Швидка доставка товару здійснюється у всі міста та райони України.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон