Йоржики для туалету

3 товарів

Йоржики для унітазу - такі дрібниці створюють певну атмосферу і доповнюють дизайн інтер'єру. Але крім естетичного призначення ці речі мають і абсолютно обґрунтоване практичне використання.

Тримачі для паперу, килимки, рушникосушки, йоржики: всі дані предмети не вирішують глобальних проблем, але роблять наше життя більш затишним і комфортним.

Який йоржик для унітаза краще купити?

Перш ніж приступити до купівлі цього девайса, слід думати не про його зовнішній вигляд, а про пряме призначення предмету. Тому при виборі варто орієнтуватися на якість матеріалів з яких він виготовлений. Йоржики для унітаза в Україні найчастіше можна купити зі штучного ворсу. Це досить обґрунтовано, адже тільки такий матеріал здатний якісно та ефективно провести очищення поверхні унітазу від забруднень будь-якої складності.

Крім того, важливо також звертати увагу на такі характеристики:

  1. Довжина ручки - ідеальною вважається 50-60 см. Саме такий розмір дозволить зручно утримувати предмет в руці.
  2. Форма ручки - потовщення на краю і наявність поглиблень для пальців робить прилад максимально ергономічним і забезпечує його комфортне використання.
  3. Матеріал основи та підставки - від цієї характеристики безпосередньо залежить ціна виробу. Так пластикові йоржики для унітаза мають невелику ціну і належать до виробів економкласу. Предмети з кераміки, нержавіючої сталі та полістоуна коштують дорожче, але і різноманітність в дизайні серед них набагато привабливіша.

Щоб купити ідеальний йоржик для унітаза потрібно враховувати загальну обстановку в туалетній кімнаті. Предмет не повинен впадати в очі, а скоріше навпаки гармонійно вписуватися і не виділятися в інтер'єрі. Тому краще вибирати девайс в нейтральній кольоровій гамі або той які буде збігатися з тоном всього приміщення.

Види туалетних йоржиків для унітаза

Гігієнічні пристосування для унітаза, крім відмінностей за матеріалами і зовнішнім виглядом, класифікуються ще і в залежності від методу їх розташування в туалетній кімнаті. Так виділяють йоржик для унітаза:

  • настінний або підвісний;
  • підлоговий.

У кожного виду є свої переваги та недоліки. Перший тип кріпиться на стіну, за рахунок цього займає набагато менше місця і робить зовнішній вигляд кімнати акуратним і стильним. Він стане відмінним рішенням для вбиралень де обмежений простір і необхідно максимально раціонально використовувати кожен сантиметр приміщення. Недолік йоржика для унітаза настінного / підвісного в тому, що він вимагає спеціального кріплення і невеликих монтажних робіт.

Другий вид вважається класичним прикладом даного девайса. Його достатньо лише поставити поруч біля вбиральні й відразу використовувати за призначенням. Недоліком його є рухливість. При роботі можна випадково перекинути підставку і її вміст виллється на підлогу, що не дуже приємно. Також йоржик для унітаза підлоговий займає досить багато місця, його нераціонально буде використовувати в приміщеннях з невеликим метражем.

Вибираємо йоржик

Купити йоржик - це незначне, але важливе завдання, яке допоможе не просто прикрасити приміщення, а ще й зберегти його чистоту і гігієну. А щоб придбання було подвійно приємно, слід купувати подібні речі в спеціалізованих місцях як, наприклад, наш інтернет-магазин.

Ми пропонуємо своїм клієнтам більше сотні туалетних йоржиків різного розміру і виду. Величезне різноманіття кольорів і фактур дозволить підібрати виріб під будь-який інтер'єр і метраж приміщення.

Швидка і зручна система доставки не змусить довго чекати свою посилку. Якщо ви шукайте магазин зі зручною і комфортною системою обслуговування, тоді ми до ваших послуг.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон