Живоплоти і фігурні кущі-топіарі на присадибній ділянці - ефектні і функціональні прикраси, які підтримувати в доглянутому та охайному вигляді допомагають кущорізи. Такий пристрій швидко і без великих фізичних зусиль садівника підрізає та вирівнює форму кущів завдяки зубчастим лезам, що рухаються завдяки бензиновому або електричному мотору. Садова техніка для обрізки кущів спрощує життя садівника і робить працю на ділянці легкою і приємною.

Які бувають кущорізи

Перед придбанням моторних садових ножиць ознайомтеся з видами садового інструменту для роботи з чагарником:

  1. Електричні садові ножиці. Тихі і економічні прилади для формування зелених крон і фігурних топіарі. В експлуатації більше інших підійдуть садівникам-початківцям, адже порівняно мало важать і прості в обслуговуванні. До того ж, вийде недорого купити кущоріз такого типу і для ознайомлення з технікою цього призначення не знайти варіанти вдаліше.
  2. Акумуляторні садові ножиці оснащені перезаряджаючими батареями, які дозволять не підключати апарат до мережі. Тому такі садові пристрої більш автономні ніж аналоги з підключенням до мережі електроживлення, хоча більше важать і працюють в рамках обмеженого зарядом акумулятора часу.
  3. Бензинові секатори підходять досвідченим садівникам з навиком обрізки кущів моторними пристосуваннями. Такі пристрої більш потужні в порівнання з електричними і акумуляторними аналогами і, як наслідок, більше важать і швидше працюють. Щоб впоратися з таким апаратом, стане в нагоді навик користування, зате продуктивність таких апаратів окупить їх вартість і витрати на експлуатацію.

Як вибрати зручний і недорогий кущоріз

Для того, щоб садові ножиці на електричному або бензиновому моторі показували найкращу продуктивність в роботі і радували комфортом у використанні при покупці звертайте увагу на такі деталі:

  1. Захисні механізми. При роботі з ріжучими пристроями техніка безпеки - одне з ключових питань. Щоб уникнути нещасних випадків, виробники обладнують апаратуру для обрізки кущів щитками проти зворотної віддачі інструменту і миттєвими гальмами лез. На такі кущорізи ціна навряд чи вище, а користуватися ними безпечніше.
  2. Телескопічна ручка допоможе дістатися до верхівок зелених огорож і підрівняти кущі в віддалених куточках саду. Пристрої для обрізки на змінних рукоятках теж будуть корисні.
  3. Тип лез і ширину зубів вибирають в залежності від чагарнику, який будуть стригти. Купити кущоріз з частими зубами буде відповідним рішенням для господарів, які прагнуть до створення чітких і акуратних ліній. Рідкісні і довгі зуби підходять для роботи з товстими і грубими гілками.
  4. Придушення вібрації на рукоятках спростить роботу і підвищить керованість кущорізом. До того ж, такі пристрої менше шкодять здоров'ю рук і спини садівника, адже сильна вібрація змушує суглоби і кістки зношуватися швидше.

У каталозі інтернет-магазину APC представлені кущорізи як для професійних видів робіт, так і для побутового використання. Телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів, щоб отримати більше відомостей і оформити замовлення в онлайн-режимі.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон