Аератори для газону

3 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Щоб з року в рік трав'яне покриття газону і зелених галявин залишалося акуратним, стане в нагоді так званий аератор. Це садове обладнання омолоджує дерновий шар трави завдяки тому, що розм'якшує ґрунт. Принцип роботи такого пристрою полягає в розпушенні трав'яного покриву порожніми голками, які закріплені на барабані, що обертається.

Проходячи з аератором по галявині, садівник ламає щільний грунт і звалює траву, даючи корінню газонних рослин доступ до кисню і води. Тріщинки і розломи в трав'яному покритті швидко заростають молодою травичкою і галявина виглядає більш зеленою і пишною. Крім того, скарифікатори газону зачісують траву і укладають стебла в одну сторону, тим самим допомагають прибрати відмерлі травинки.

Серед видів і типів аераторів нескладно загубитися, але популярністю користуються механічні, електричні та бензинові моделі.

Механічні пристрої для розпушення газону

Такі апарати приводяться в рух фізичною силою садівника. Барабан з іглами обертається завдяки тому, що оператор штовхає візок з барабаном вперед.
Переваги механічних розпушувачів для газону:

 1. Низька вартість. Купити ручний аератор для газону вийде дешевше, адже апарат не обладнаний двигуном або складними мікросхемами. Конструкція пристрою максимально проста.
 2. Простота в експлуатації. Такі розпушувачі грунту не вимагають заміни масла і підготовки паливної суміші, що не залежать від перебоїв в електропостачанні.
 3. Мобільність. Ручний аератор для газону важить небагато і не прив'язаний кабелем до мережі електроживлення.

Недолік у ручного пристрою для розпушування грунту всього один: низька продуктивність. Для великих територій зелених галявин такий тип садового обладнання не підходить, адже потребує великих фізичних зусиль при обробці газону. Обов'язково враховуйте це перед покупкою.

Електричні аератори

Переваги пристроїв для розпушування газону з електричним двигуном:

 1. Апарати на електродвигуні працюють тихо або зовсім безшумно.
 2. Скарифікатори газону з електродвигуном не викидають в атмосферу токсичні вихлопні гази.
 3. Вага такої конструкції не перевищує тридцять кілограмів.
 4. Під час використання аератори для газону на електродвигуні не вимагають прискіпливого обслуговування.

Недоліки електричних скарифікаторів газону:

 1. Електрообладнання не призначене для роботи на мокрій або вологій траві.
 2. Потужність електродвигуна обмежена, до того ж пристрій вимагає перерв в роботі через ризик перегріти мотор.
 3. Мобільність електричного пристрою залежить від довжини кабелю електроживлення.

Бензинові розпушувачі газону

Переваги бензинових скарифікаторів:

 1. Висока потужність. Бензиновий двигун допоможе обробити великі території в короткий проміжок часу. Купити аератор для газону на бензиновому двигуні буде відповідним рішенням для власників великих територій, засіяних газонними культурами.
 2. Автономність. Бензиновий двигун не обмежений в переміщенні кабелем електроживлення.
 3. Довговічність. Деталі механізму піддаються ремонту і заміні, так що при поломці не знадобиться підшукувати нове обладнання.

Недоліки бензинових розпушувачів:

 1. Ціна аераторів на двигунах внутрішнього згоряння вища, ніж у електричних і механічних аналогів, та й в експлуатації такий апарат коштує дорожче.
 2. Бензинові скарифікатори працюють шумно.
 3. Двигун внутрішнього згоряння викидає в навколишнє середовище токсичні сполуки.

Як вибрати аератор

Крім вивчення особливостей двигуна садової техніки для розпушення і омолодження газону, ознайомтеся з особливостями конструкції пристроїв і додатковими функціями:

 1. Ширина обробки. Для великих територій газонів не підійде вузьке пристрій. Садове обладнання шириною 40-60 см прискорить роботу. Щоб зробити дренаж невеликого газону, вистачить аератора 20-30 см, до того ж, такий апарат з легкістю пройде в важкодоступні місця.
 2. Матеріал спиць. Порожні голки, або спиці, виготовляють із пластику або металу. Пластмасові спиці менше важать, а метал довше служить і рідше ламається.
 3. Моторні аератори швидше справляються зі своїм завданням, в той час як механічні безшумні і повністю безпечні для навколишнього середовища.

В інтернет-магазині APC ви знайдете садові інструменти найрізноманітніших видів для всіх видів робіт. Якщо буде потрібно консультація, телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів. Наші менеджери люб'язно нададуть необхідні відомості.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон