Запальнички

4 товарів

Величезне значення для кухні має панель і духовка газової плити.

Сучасні газові плити обладнані чотирма конфорками. Духові шафи, як правило, оснащені пальниками різних типів з терморегуляторами.

Моделі газових плит, які випускаються останнім часом практично всі мають автоматичний підпал. Але нас іноді зненацька застає звістка про те, що в будинку відсутнє енергопостачання. При відсутності електричної енергії запалити полум'я за допомогою наявного автоматичного підпалу у вас не вийде.

Дотримуючись корисних порад і практичних рекомендацій, ви зможете уникнути деяких побутових проблем.

Отже, яка ж запальничка повинна бути в кожному домі?

Види запальничок:

  1. Запальничка, яка працює від газового балончика. Проста у використанні. Недовговічна. Її постійно потрібно заправляти.
  2. Проста електрозапальничка для газової плити, працює від мережі (розетка 220 В). Трохи більше переваг, ніж у попереднього товару. По - перше, при натисканні на єдину кнопку моментально запалиться, по - друге, тривалий період служби. До недоліків можна віднести: неможливість використовувати під час відсутності електроенергії; довгий провід випадково може потрапити в полум'я конфорки; прив'язка до розетки.
  3. Електронна запальничка, працює від батарейок. Вважається зручним і безпечним кухонним інвентарем. Але, важливо знати, що будь-яка волога, бруд, частинки продуктів в разі потрапляння в розсікач запальнички відразу ж призведуть до поломки запальнички.
  4. П’єзозапальничка. Працює за допомогою виникнення іскри на самому носику, шляхом тертя п’єзокристала. Не залежить від наявності електропостачання, безпечна в роботі через відсутність шнура.

П’єзозапальничка для газової плити легко запалюється за рахунок отриманого розряду (зіткнення повітря п’єзокристала з газом конфорки).

З огляду на відгуки покупців, хочемо звернути вашу увагу на маленький нюанс. З першого разу не всім вдається запалити полум'я, але ви легко впораєтеся якщо максимально точно розрахуєте відстань носика до пальника.

І ще, будь-яка запальничка, будь - то електрична, електронна або п’єзозапальничка для газової плити, повинні зберігатися на кухні в недоступних для дітей місцях.

Купити в Києві, як і в будь-якому місті України запальничку для газової плити легко і просто, достатньо відвідати спеціалізований магазин або замовити через інтернет - сайт.

Вдалих покупок!

Показати ще
Згорнути
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон