Запальнички для кухні

5 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Величезне значення для кухні має панель і духовка газової плити.

Сучасні газові плити обладнані чотирма конфорками. Духові шафи, як правило, оснащені пальниками різних типів з терморегуляторами.

Моделі газових плит, які випускаються останнім часом практично всі мають автоматичний підпал. Але нас іноді зненацька застає звістка про те, що в будинку відсутнє енергопостачання. При відсутності електричної енергії запалити полум'я за допомогою наявного автоматичного підпалу у вас не вийде. Рішенням такої побутової проблеми стане запальничка для газової плити.

Отже, які ж запальнички для кухні повинні бути в кожному домі?

Види запальничок:

  1. Кухонна запальничка, яка працює від газового балончика. Проста у використанні. Недовговічна. Її постійно потрібно заправляти.
  2. Проста електрозапальничка для газової плити, працює від мережі (розетка 220 В). Трохи більше переваг, ніж у попереднього товару. По - перше, при натисканні на єдину кнопку моментально запалиться, по - друге, тривалий період служби. До недоліків можна віднести: неможливість використовувати під час відсутності електроенергії; довгий провід випадково може потрапити в полум'я конфорки; прив'язка до розетки.
  3. Електронна запальничка, працює від батарейок. Вважається зручним і безпечним кухонним інвентарем. Але, важливо знати, що будь-яка волога, бруд, частинки продуктів в разі потрапляння в розсікач запальнички відразу ж призведуть до поломки запальнички.
  4. П’єзозапальничка. Працює за допомогою виникнення іскри на самому носику, шляхом тертя п’єзокристала. Не залежить від наявності електропостачання, безпечна в роботі через відсутність шнура.

П’єзозапальничка для газової плити легко запалюється за рахунок отриманого розряду (зіткнення повітря п’єзокристала з газом конфорки).

З огляду на відгуки покупців, хочемо звернути вашу увагу на маленький нюанс. З першого разу не всім вдається запалити полум'я, але ви легко впораєтеся якщо максимально точно розрахуєте відстань носика до пальника.

І ще, будь-яка запальничка на кухню, будь - то електрична, електронна або п’єзозапальничка для газової плити, повинні зберігатися на кухні в недоступних для дітей місцях.

Купити в Києві, як і в будь-якому місті України запальничку для газової плити легко і просто, достатньо відвідати спеціалізований магазин або замовити через інтернет - сайт.

Вдалих покупок!

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон