Світлодіодні гірлянди

0 товарів
Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

В інтернет-магазині можна вибрати і купити світлодіодні гірлянди для зовнішнього і внутрішнього застосування. Вони відрізняються хорошою захищеністю, експлуатуються по багато років. Продаються тільки сертифіковані гірлянди, безпечні і надійні.

Світлодіодні гірлянди - характеристики


Сучасна світлодіодна гірлянда використовується повсюдно влітку і взимку, для прикраси екстер'єру, фасадів будівель і дерев. Їх можна побачити у вітринах магазинів і аптек, на автомобілях і в меблевих конструкціях. З них роблять написи і малюнки.
Конструкція інноваційних світлодіодних гірлянд представляє собою стрічкою гнучку тонку, товщиною всього лише 0,2-0,25 мм. На друковану плату монтують струмопровідні доріжки і встановлюють світлодіоди і токообмежеючі резистори. Електрична схема зібрана у вигляді паралельно з'єднаних модулів.
Завдяки такій конструкції стрічку світлодіодну ріжуть за потрібними розмірами, за спеціальною розміткою, нанесеною на підкладку. В інтернет-магазині можна новорічні гірлянди купити різнокольорові, з поперемінно запальними червоними, синіми, жовтими лампами. Вони пожежобезпечні, ними прикрашають дерева всередині і зовні приміщень. З них можна створити імітацію предмета, тварини, розвісивши на металевій основі.


В інтернет-магазині можна світлодіодні гірлянди купити типу:

  • водоспад;
  • сніг;
  • падаючі краплі.


Продаються конструкції у вигляді сітки. На великі осередки в місцях переплетень ниток встановлені світлодіоди. Такою гірляндою обмотують стовпи, дерева, 2-3 конструкції з'єднують разом, щоб висвітлити фасад довгої будівлі.


Водоспад гірлянда на вікно прикрасить офіс, вітрину, будинок або квартиру. Світлодіоди експлуатуються по 25 000-50 000 годин. На них дається гарантія 2-5 років. Продаються вологозахищені моделі IP65, IP67 і IP68. Самоклеючі стрічки робляться з світлодіодів SMD 5050 і SMD 3028. Абревіатура перекладається так: прилад, який монтується на поверхні. Складаються світлодіоди SMD 5050 з трьох кристалів. Вони випромінюють насичений яскраве світло.


У моделі SMD 3028 кристал один. Складається led гірлянда стрічка з 60 штук на 1 метр світлодіодів типу SMD 3528. Неподільна частина робиться довжина 5 см. Якщо кількість діодів більше 120 штук на метр, то, для того щоб забезпечити тривалу експлуатацію, таку модель кріплять на алюмінієву, керамічну або скляну підставу . Стрічки на 240 діодів в метрі, виготовляють в два рази ширшими.


Виготовляють гірлянди для будинку на самоклеючій основі 3М. Можна використовувати для прикраси дивана, стелі. Відмінні характеристики не обмежують фантазію. З її допомогою підсвічують плінтуса, карнизи, вікна і ніші, кути і виступи. Світлодіодні гірлянди RGB змінюють колір світіння на потрібний в даний момент. Вони здатні відобразити сотні відтінків і півтонів.


Інноваційні світлодіодні гірлянди на основі матриці SMD 5630/60 характеризуються як найбільш якісні і яскраві, безпечні, довговічні і надійні. Така модель застосовується для створення інтенсивного підсвічування. Вона дозволяє замінити основне джерело освітлення. Її монтують в нішах гіпсокартону, в натяжній стелі. Вона доступна на алюмінієвій основі довжиною метр.


Особливості світлодіодних гірлянд


Живляться світлодіодні гірлянди від джерела струму в 12-24 вольта. Вони працюють від блоку живлення. Їх конструкція буває герметичною, розрахованою на установку у вологому приміщенні або на вулиці, і не негерметичній. Контролер дозволяє чергувати кольори і відтінки.


Деякі моделі світлодіодних гірлянд складаються з світлодіодів, виконаних у вигляді невеликих ламп. Вони підключені до прозорого або чорного кабелю. Кількість діодів і довжина гірлянди найрізноманітніша. Можна купити нитку на 30-80 джерел світла, 3-8 метра.


Деякі світлодіодні гірлянди оснащені роз'ємами, які дозволяють збільшувати або зменшувати довжину. Горизонтальний шлейф з нитками різної висоти, створює ефект бурульок. Така модель встановлюється всередині і зовні приміщень. Вона стійка до впливу морозу, вологи і снігу. Її можна побачити на покрівлі, на вікнах і балконах. Світлодіоди споживають дуже мало електроенергії, тому підсвічування декоративне не коштуватиме дорого.


Гірлянда міні-штора складається з великої кількості невеликих ударостійкі світлодіодів і гумового кабелю. Ними оформляють входи в магазини, вітрини і фасади. Контролер виробляє ефект миготіння, чергування кольору. Виглядати гірлянди будуть заворожуюче і дуже красиво.


Вони безпечні при експлуатації в будь-яких погодних умовах. Продаються конструкції, в яких довгасті яскраві лампочки створюють образ падаючих великих сніжинок, стікаючих крапель дощу. Що виглядає дуже оригінально і романтично.


За допомогою гірлянд прикрашають вечірки, ювілеї, весілля та інші заходи. У магазині можна купити світлодіодні гірлянди для дому та громадських будівель. Якщо встигнути оформити замовлення до обіду, то відправка буде організована в той же день, обраним перевізником, в будь-який регіон країни.


Гірлянди добре упаковуються, виключається їх поломка в дорозі. Перед відправкою вони перевіряються на комплектність, працездатність. При необхідності допомогу у виборі гірлянд світлодіодних можна попросити у консультантів.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон