Склополотно

6 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Одним з кращих сучасних настінних покриттів вважається малярне склополотно павутинка для стін і стелі. Матеріал використовується в приватних будинках, громадських приміщеннях, офісах. Застосовується для оздоблення стін у виробничих цехах і на торгових точках. Термін служби волокна становить 10-20 років. Щоб ви змогли застосувати його для ремонту свого житла, розберемо, які особливості представленого матеріалу, і як з ним можна працювати, виконуючи ремонт самостійно.

Чим склополотно краще за інші покриття

Це порівняно нове настінне та підлогове покриття, з яким багато людей раніше ніколи не мали справи. Воно являє собою міцне волокно, виконане з якісної сировини, в склад якої входить кварцовий пісок, сода, вапно та доломіт. Готовий холст зафарбовують в потрібні відтінки. Склополотно павутинка має ряд якостей, які вирізняють його серед інших покриттів. До його провідних характеристик відносять:

  • Екологічність. Для виробництва полотна і його подальшого фарбування використовують виключно натуральні безпечні матеріали. Вони не містять токсичних домішок.
  • Гігієнічність. можна мити не просто водою, а губками та щітками. Можливе використання мильного розчину. Подібним чином з полотна можна видалити жирні плями, бруд, пил. Матеріал дозволяє підтримувати стерильну чистоту в дитячій.
  • Міцність. Полотна стійкі до стирання та інших механічних навантажень. Їх застосування дозволяє уповільнити процес руйнування стін. Завдяки використанню такого покриття ремонт можна відкласти на 10-20 років.
  • Можливість використовувати покриття в кожному дизайнерському проекті, будь то класичний інтер'єр, лофт, бароко, футуризм, прованс.
  • Стійкість до горіння. Покриття не горить і не підтримує поширення полум'я. Воно не виділяє шкідливих речовин при нагріванні.
  • Забезпечення правильного повітрообміну для основи. Не перекриває доступ кисню до стін, на які наноситься. Це дозволяє запобігти появі цвілі під матеріалом.
  • Економність. Термін експлуатації перевищує поточні витрати на оздоблення стін.
  • Надійна фіксація. За допомогою клею скловолокно намертво кріпиться до стіни, що дозволяє зафіксувати дрібні тріщини на поверхні стіни та уникнути деформації.

Найближчим матеріалом, схожим за характеристиками - це флізелін. Він застосовується для обробки стін і стелі, також ховає огріхи та відрізняється неабиякою міцністю. Вибираючи скловолокно або флізелін, рішення краще прийняти на користь першого. Цей матеріал надійніший, він має більш тривалий термін служби, витримує кілька перефарбовувань в різні відтінки, чого флізелін не допускає. Хоча ціна на полотно перевищує номінальну вартість флізеліну, подібне вкладення повністю окупається за перші 10 років експлуатації. Протягом такого строку флізелін доводиться міняти 1-2 рази.

Яким виробникам варто довіряти

Веллтон (Wellton) - це надійний лідер виробництва та імпорту шпалер. Ассортимент компанії включає не лише продукцію зі склонитки, а й малярний флізелін, клей та інші важливі для ремонту будівельні матеріали. Шпалери відомого бренду практично неможливо пошкодити та можна багаторазвово перефарбовувати, що не впливає на їх термін експлуатації.

Компанія ARMAWALL - ще один український виробник малярних склополотен та клею до них, а також малярних стрічок. Бренд пропонує якісну продукцію, виконану за сучасними технологіями та відповідно до стандартів якості. ARMAWALL розпочав свій шлях становлення ще в 1997 році й з того часу знаходиться у постійному пошуку нових рішень, які зроблять виробництво ще кращим, ніж будь-коли.

Як правильно клеїти скловолокно: поради для новачків

Монтаж цього покриття можна здійснити самостійно. Досить розібратися, як правильно клеїти скловолокно. З ним треба працювати так:

  • Спочатку рекомендується вирівняти робочі поверхні. У приміщення з підвищеним рівнем вологості стіни варто обробити протигрибковою ґрунтовкою.
  • Листи слід нарізати по висоті стелі. Запас залишати не потрібно, оскільки матеріал не рветься при поклейці.
  • Стіну під лист обробляють клеєм. Його наносять щільним валиком. Якщо основа не правильно відрегульована, важкодоступні ділянки треба обробити пензликом.
  • Лист закріплюють на стіні, притискаючи його валиком. Рухаються у напрямку зверху вниз. Покриття розрівнюють, щоб під ним не утворювалися бульбашки з клеєм. Нерівні частини полотна, що звисають над підлогою, можна обрізати ножем.
  • Наступний лист клеять внахлест до попереднього або в стик. Обидва методи доступні працівникам без досвіду. Головне при виконанні цього завдання - не старатися зігнути, розтягнути листи. Матеріал не еластичний, але може дати на поверхні бульбашки. Такі нерівності доведеться зрізати.
  • Після нанесення покриття на стіни або стелю його можна забарвити в потрібний відтінок. Робити це рекомендується через добу після нанесення покриття. Треба почекати, поки клей повністю загусне.

Де можна застосовувати склополотно

Таке полотно можна використовувати всюди, але особливо актуальним воно буде в новобудовах, в яких стіни через певний час дають усадку, що супроводжується виникненням тріщин. Звичайні шпалери в такому випадку просто рвуться, а от склохолст розв'язує проблему нерівностей та дефектів, до того ж вберігаючи поверхні від утворення цвілі.

Підібрати та купити скловолокно на стіни і стелю в Україні можна в спеціалізованому магазині. Тут ви знайдете сертифіковані зразки та замовите їх з доставкою додому.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон