Анкери у Чернівцях

160 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Анкери - це особливі засоби для кріплення, які відрізняються розтискним принципом дії. 

Дану продукцію, в залежності від її видів, забивають, або вставляють в наперед підготовлений простір. Після цього затягують гайковим ключем. При цьому процесі розтискні елементи розходяться в сторони й міцно притискаються до стінок отвору, цим самим надійно фіксують болт шляхом розпори. Саме завдяки принципу функціонування утворилася назва даних елементів (з німецької anker - “якір”). При необхідності демонтажу вказаної продукції достатньо лише розкрутити болт і конструкція ослабне.

Сферою застосування кріпильних елементів є будівельні, ремонтні, оздоблювальні роботи. Анкери використовують при закріпленні конструкцій до бетону, каменю, різних видів цегли, газобетону, пустотілого блоку, гіпсокартону. Також дуже часто їх застосовують для монтажу вікон та дверей, адже вони можуть витримувати значне навантаження. 

Типи та види анкерів

Існує лише два типи анкерів - механічні та хімічні. Перші, у свою чергу, поділяються на декілька видів, відрізняючись один від одного конструкцією та призначенням. Другий тип має відмінність лише за способом застосування. 

Механічний вид кріплення рекомендується застосовувати до твердих поверхонь, а хімічний - до пористих. Хімічні засоби являють собою скляну ампулу, яку після встановлення в отвір, потрібно пробурити шпилькою. Дані пристосування мають ряд переваг: надзвичайно міцне з'єднання, яке може витримувати великі навантаження, стійкість до підвищеної вологості, вібрацій, різних атмосферних впливів та корозії, герметичність, широкий спектр застосування, довговічність.

Механічний тип анкерів поділяється на:

  • забивний - найпростіша модель, яка має внутрішню різьбу і шпильку. Їх використовують для монтажу в кам'яні, бетонні та цегляні об'єкти, вони здатні витримувати досить великі навантаження;
  • клиновий - особливість їх полягає в тому, що вони оснащені різьбленою шпилькою, на кінці якої розміщений конусоподібний хвостик. Завдяки цьому він при монтажі розширюється і надійно закріплюється в отворі;
  • розпірний - оснащений гільзою, розпірним елементом та болтом, застосовується для кріплення надзвичайно важких об'єктів до повнотілих матеріалів;
  • рамний - складається з різьбленого гвинта, порожнистої гільзи та втулки конусоподібного типу. Застосовується даний вид до тих конструкцій, в яких немає великих зусиль на виривання, це можуть бути віконні та дверні рами, навісні елементи;
  • парасолька - підходить для монтажу легких елементів до пустотілих горизонтальних та вертикальних основ;
  • фасадний - відмінно підходить для навісних фасадів;
  • стельовий - використовують при монтажі підвісних конструкцій;
  • пружинний - застосовують при роботах з конструкціями, які мають тонкі стіни.

При виборі анкерного кріплення необхідно проаналізувати сферу його застосування, адже в залежності від цього можна визначитися з довжиною, діаметром, типом та матеріалом, з якого виготовлена вказана продукція. Зазначена категорія кріпильних елементів може мати й різну головку: гачок, кільце, півкільце, шестигранник. 

Купити анкера можна на сайті нашого інтернет-магазину, у нас представлений великий вибір кріпильних елементів різних відомих торгових марок за привабливою ціною.

Показати ще
Згорнути

Часті питання

✅Для чого потрібен анкер?

Анкер — один з видів кріплень, які широко використовуються для кріплення до стін важких конструкцій. Часто використовуються для фіксації дверних чи віконних рам, монтаж освітлювальних приладів.

✅Які бувають види анкерів?

Виділяють такі основні види анкерів:
  • анкерний болт з гайкою;
  • клиновий анкер;
  • стельовий з кільцем;
  • анкерний болт;
  • двохрозпірний;
  • розтискний;
  • рамний;
  • цвяхові анкери.

✅Де купити анкери?

Купити анкери ви можете на сайті ars.ua, підібравши потрібний вид у необхідній кількості, оформивши швидкісну доставку зручними сервісами Нова пошта або Укрпошта.
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон