Герметик являє собою складну композицію полімерних матеріалів з в'язкою або пастоподібною текстурою. Основне призначення засобу - герметизація та ущільнення стиків, швів і тріщин всередині й зовні приміщення. Герметики мають широкий спектр застосування, і використовуються при обробці дверних коробок і віконних прорізів, вентиляційних і водопровідних систем, сантехніки та пустот навколо труб при монтажі опалення.
Переважні характеристики герметика
Головна особливість герметика полягає в збереженні еластичності після висихання. Це дозволяє повністю заповнити місце стику і збільшити адгезію стосовно великого спектра матеріалів. Водовідштовхувальні властивості засобу дають можливість захистити фундамент від впливу вологи та атмосферних опадів, продовживши термін його експлуатації.
Серед додаткових переваг герметика варто відзначити:
- універсальність - підходить для будь-яких видів робіт в побуті й будівництві - скління лоджій і балконів, монтажу плитки, створення парників, установки побутової техніки;
- піддатливість застиглого герметика фарбування і лакування;
- екологічна чистота і відсутність токсичних випарів;
- стійкість до температурних коливань;
- здатність протистояти агресивним атмосферним явищам, ультрафіолетовому випромінюванню, і утворенню цвілі або грибка;
- висока міцність, що дозволяє витримувати механічний вплив;
- утворення довговічного захисного шару на поверхні оброблюваних матеріалів;
- фортеця зчіпки засобу на рухомих частинах з одночасним збереженням естетичності.
Герметик представлений у великій кількості видів, які володіють додатковими функціями. Залежно від складу засіб може володіти антисептичними або захисними властивостями.
Як вибрати герметик
Кожен тип герметика призначений для певного середовища експлуатації, що потрібно враховувати при його виборі. Залежно від основи та кількості компонентів існують такі види засобів:
- Силіконові.
- Бітумні.
- Каучукові.
- Акрилові.
- Полімерні.
- Полімерно-дисперсні.
- Поліуретанові.
- Бітумні.
- Силікатні.
У нашому інтернет-магазині для замовлення доступні всі види зазначених герметиків від кращих виробників Європи та світу. В наявності герметики для швів, камінів, сантехніки, покрівлі та з універсальними властивостями, в більш ніж 10 кольорах.
Ціни на Герметики для покрівлі
Товар | Ціна |
Герметик бітумний Bitugum Fix 310 мл | 76.10 грн |
Герметик силіконовий Sopro Sanitar Silikon 310 мл 50 каштан | 450.00 грн |
Герметик акриловий Soudal білий 280 мл | 82.70 грн |
Силікон Soudal санітарний білий 280 мл | 189.50 грн |
Силікон Soudal санітарний прозорий 280 мл | 189.50 грн |
Часті питання
🥇Для чого потрібен покрівельний герметик?
Герметик для покрівлі необхідний для закладення швів між окремими елементами укладеної покрівлі. Герметик використовують для обробки даху з невеликим кутом нахилу. Він також допомагає герметизувати стики на ділянках, де покрівельний матеріал стикається з іншими покриттями.🤗Скільки сохне бітумний герметик?
Час схоплювання битумного герметика — менше півгодини, для повного висихання необхідно від 2 до 4 годин.→Який герметик для покрівлі краще?
Вибір залежить від типу і матеріалів виготовлення покрівлі:- металочерепична — підходить поліуретановий герметик, який прекрасно фіксується на металі, стійкий до вібрацій і опадів;
- з профнастилу — використовуємо акриловий, поліуретановий або силіконовий герметик.