Монтажна піна

3 товарів

Монтажна піна використовується для заповнення щілин, порожнин при укладанні оздоблювальних матеріалів, монтажних конструкцій, утеплювача, інших будівельних роботах. До складу даного засобу входять фторполімерні герметики, доповнені поліолом, ізоціанатом і поліпропіллентами, що перетворюють суміш в пінну масу під тиском. При розбризкуванні з балона піна багаторазово збільшується в розмірах, набуваючи високої механічної міцності після застигання. З іншими особливостями, перевагами застосування даного матеріалу ознайомимося детальніше.

Монтажна піна: різновиди, відмінні властивості

По складу монтажні склади бувають однокомпонентними або двокомпонентними. Піна однокомпонентного типу являє собою поліуретановий герметик в аерозольній упаковці з основою з ізоціаната з поліолом. Переваги даного матеріалу:

  • хімічна стабільність;
  • міцність;
  • вологостійкість;
  • екологічна безпека.

За рахунок пористої фактури поліуретан відрізняється поліпшеними ізоляційні властивості, добре схоплюється з поверхнею, розширюючись до 20-40 разів.

Двокомпонентні піни належать до класу професійних матеріалів. У вільному продажу не зустрічаються. Для застосування такого засобу необхідно змішати два склади. Застосовується спільно зі спеціальним будівельним пістолетом.

Відповідно до режиму експлуатації монтажна піна буває:

Зимовою Літньою Всесезонною
Може використовуватися при мінусовій температурі (до -20 градусів). Відрізняється меншим рівнем розширення в порівнянні з літніми або всесезонними складами. Для кращого зчеплення з поверхнею її змочують водою при нанесенні. Може використовуватися при мінусовій температурі (до -20 градусів). Відрізняється меншим рівнем розширення в порівнянні з літніми або всесезонними складами. Для кращого зчеплення з поверхнею її змочують водою при нанесенні. Зберігає свої технічні характеристики при позитивних і негативних температурах від -10 до +30 градусів.

За ступенем горючості її ділять на вогнетривку (з маркуванням В1), самозатухаючу (В2) або горючу (В3). За сферою використання, призначенням вона буває:

  • ущільнювальною;
  • звукоізолюючою;
  • монтажною (сполучною);
  • теплоізоляційною.

Монтажна піна застосовується для утеплення господарських приміщень, фіксації віконних, дверних блоків, стінових панелей, усунення зазорів, кріплення аркових конструкцій з гіпсокартону.

Як економно використовувати монтажну піну

На обсяг витрачання пінного герметика впливають різні фактори, включаючи:

  • температуру повітря в місці використання складу;
  • якість поверхні, на яку наносять піну;
  • показник розширення матеріалу;
  • стандартний об'єм балона.

Середня витрата пінної маси з балона становить близько 50 літрів. Його вистачає на заповнення шва завдовжки 2 см з глибиною 5 см. У продажу представлені балони різних обсягів, з яких більш поширені:

300 мл З виходом 20 л. Такої кількості вистачає на запінювання вікна стандартних розмірів 1,2 х 1,5 м.
500 мл Утворює 35 л піни, якої вистачить на фіксацію коробки двері 0,8 х 2 м.
750 мл Дозволяє отримати 40-70 л піни, для запінення двох дверей або трьох вікон.

Балони збільшеного об'єму - більш економічні, зручні в експлуатації. Купити  монтажну піну в Києві, Львові, Одесі та інших містах України, за вигідною ціною,  можна в нашому інтернет-магазині. У нас в наявності склади для заповнення швів, монтажу, утеплення, піни-клеї від перевірених виробників.

✅ Виробники Apen, Budfix, Lacrysil, Soudal
✅ Доставка самовивіз, доставка Новою Поштою
✅ Ціни 78 до 409 грн
✅ Види для швів, утеплення, монтажні
Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон