Фарби для автомобіля

60 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Фарби для автомобіля являють собою спеціальні захисні склади, що оберігають елементи транспортного засобу від зовнішніх кліматичних та механічних факторів та корозії. До того ж такі засоби виконують естетичну функцію, підтримуючи привабливий вигляд машини. Автофарби представлені у безлічі кольорів, фактур та складів, що потребує певного підходу до їх вибору.

Особливості складу фарби для автомобіля

Незалежно від виробника, засоби для фарбування авто мають практично однаковий базовий склад. У списку основних компонентів присутні:

  • пігменти - відповідають за однорідний колір фарби;
  • сполучні речовини – сприяють адгезії засобу та рівномірному розподілу фарбувальних пігментів, для рівного тону поверхонь, що фарбуються;
  • розчинники – призначені для створення однорідної консистенції, та після нанесення випаровуються, залишаючи автофарбу двокомпонентною.

Як додаткові компоненти використовуються різні наповнювачі та спеціальні пігменти. Вони впливають на щільність та об'єм фарби, і можуть надавати візуальні ефекти на кшталт «хамелеон», «металік» або «перламутр» пофарбованої поверхні відповідно.

Різновиди автомобільних фарб

Також класифікація фарб здійснюється на підставі їх робочих характеристик та експлуатаційних властивостей. Найбільш популярними вважаються такі види фарб:

  • Алкідна емаль – володіє простотою нанесення та її рівномірності, сприяючи створенню акуратної блискучої поверхні, стійкої до впливу факторів навколишнього середовища. Входить до категорії кращих засобів у співвідношенні ціна/якість.
  • Меламіноалкідна або синтетична емаль – є однокомпонентною речовиною, що створює ідеально забарвлене покриття. Вимагає запасу часу для висихання та підтримки температури 130 градусів, що створює необхідність у спеціальному пристосуванні для використання.
  • Целюлозна – відрізняється високою швидкістю висихання, що перешкоджає осіданню пилу та підтримує ідеальну гладкість пофарбованої поверхні. Для отримання насиченого кольору потрібне нанесення такого типу фарби кілька шарів. Підходить для створення матового покриття завдяки відсутності блиску.
  • Нітрофарба – висихає протягом півгодини у температурному режимі від 20 градусів. Призначений для фарбування невеликих ділянок кузова.
  • Акрилова – двокомпонентна емаль, що має гарний блиск, що позбавляє необхідності додаткового використання лаку. Серед переваг такої фарби – стійкість до впливу зовнішніх факторів, простота використання та довговічність.
  • Металік та перламутри – за рахунок вмісту у складі спеціальних пігментів дозволяють досягти незвичайного ефекту при фарбуванні кузова автомобіля. Металік сприяє появі холодного тону, а перламутр забезпечує мерехтіння і відтінок, що переливається.
  • На водній основі – екологічні склади, які не містять розчинників. Їх нанесення допускається на старе лакофарбове покриття без попереднього вирівнювання поверхні.

Вибір певного типу засобу залежить від мети та завдань фарбування. Автофарба підходить як для самостійного, так і для професійного застосування, і може наноситися кількома методами.

Способи нанесення фарби для автомобіля

Одним з основних методів нанесення фарби на поверхню автомобіля є фарбопульти та аерограф. Перший використовується при великому обсязі робіт, а другий тип обладнання підходить для різних малюнків. При фарбуванні незначних ділянок можна обійтися без додаткового оснащення, застосовуючи фарбу у форматі аерозолів та олівців.

Аерозольна фарба відрізняється простотою нанесення на попередньо підготовлені поверхні. Така емаль лягає ідеально рівно, і не утворює патьоків при дотриманні інструкції та дотриманні рекомендованої відстані при розпиленні.

Олівці спрощують зафарбовування дрібних подряпин та сколів. Їх можна використовувати одразу після виникнення пошкоджень на покритті автомобіля.

Як вибрати фарбу для автомобіля

Фарба для підфарбовування авто має два основні призначення - оберігати кузов від впливу агресивних факторів зовнішнього середовища, і забезпечувати привабливий вигляд поверхонь, приховуючи дефекти, що на них присутні. Залежно від складу засіб має різну твердість, еластичність і щільність, що важливо враховувати в процесі вибору. Щільні фарби краще оберігають від сколів та подряпин, а склади з підвищеною еластичністю підходять для покриття з гарним блиском.

Що стосується підбору кольору фарби, то при фарбуванні окремих елементів кузова необхідно подбати про максимальний збіг. Для відтінку необхідно враховувати склад, тон ґрунту, товщину і кількість шарів, що наносяться. Краще віддати перевагу фарбам одного виробника.

У виборі відтінку можна скористатися кількома допоміжними методами:

  • VIN-кодом автомобіля, в якому міститься вся інформація про автомобіль;
  • комп'ютерним підбором через спеціальну програму;
  • застосуванням спектрофотометра, який аналізує стан лакофарбового покриття та визначає автоматично відповідну колірну гаму.

У нашому інтернет-магазині представлена ​​фарба для бампера, кузова та інших елементів автомобіля, у більш ніж десяти різноманітних відтінках. В наявності склади з антикорозійними, атмосферостійкими та швидковисихаючими властивостями.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон