Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Матраци Львів стануть головною запорукою вашого повноцінного відпочинку та розслаблення. Саме від цього аксесуару залежить здоров'я людини, оскільки спальне місце має повністю відтворювати анатомію людини, не затискати її м'язи або нервові закінчення, створювати комфортні умови для шиї та хребта, які можуть перебувати у напрузі, якщо ви лежите неправильно. Ми багато часу приділяємо вибору ліжка, оскільки воно завжди на очах і є частиною інтер'єру, але саме те, що ховається під гарним покривалом, має найбільше значення.

Типи матраців та їх особливості

Якість матраца дуже залежить від його заповнення. Найчастіше під оббивкою знаходяться пружини, але вони бувають різні. У моделях, що не містять пружин, еластичність гарантується іншими матеріалами. Особливості конструкції ділять матраци на пружинні та безпружинні.

  1. Пружинні матраци бувають із залежними та незалежними пружинами. Пружини або переплітаються один з одним спеціальним способом, або кожен елемент знаходиться в окремому чохлі. Вироби з незалежними пружинними блоками зручніші, а їх ізольовані одна від одної пружини краще підлаштовуються під форму тіла.
  2. Безпружинні матраци — модулі зі штучного або натурального латексу, кокосового волокна, синтетичних матеріалів нового покоління. До безпружинних відносяться також надувні та водяні матраци. Безпружинні моделі здатні витримувати високі навантаження та підходять для любителів жорстких або пружно-м'яких поверхонь для сну.

Конструкційні особливості матраців та їх специфіка

Деякі моделі матраців характеризуються наявністю певних особливостей. Саме вони можуть стати оптимальним рішенням для тих користувачів, які в силу суб'єктивних обставин мають певні індивідуальні потреби:

  • ортопедичні матраци сприяють правильному положенню хребта та зводять до мінімуму навантаження на м'язи та опорно-руховий апарат людини під час відпочинку у будь-якій позі. Баланс жорсткості та м'якості в таких моделях знаходиться в ідеальному співвідношенні, завдяки чому тіло не прогинається і не зазнає тиску на хребет. Точкова еластичність відображає незалежність реагування ділянок матраца на навантаження. У категорії ліжка ви можете підібрати ідеальний ансамбль спального місця та матраца;
  • зональними матрацами називають вироби з різними зонами жорсткості. Вони посилюють ортопедичний ефект та підвищують якість відпочинку. Різні сегменти таких виробів мають рівні жорсткості. Завдяки цьому кожна частина тіла супроводжується ідеальною підтримкою під час сну.
  • матраци виду топер — зручні та компактні моделі, які легко складаються та перевозяться. Вони допомагають на природі або в місцях зі складними для комфортної ночівлі умовами.

Вибір правильного матраца у Львові залежить від багатьох факторів. Варто враховувати здоров'я та фізіологію людини, її вік та вагу, а також особисті переваги. Ви можете ознайомитись з широким асортиментом продукції на сайті нашого інтернет-магазину ars.ua та вибрати свою ідеальну модель за допомогою наших досвідчених консультантів. Замовляйте доставку в Комарно, Жовкву, Дубляни, Дрогобич, Городок, Новий Розділ, Перемишляни, Сколе, Старий Самбір чи будь-яке інше місто Львівської області. Завжди можна забрати замовлення у будівельному гіпермаркеті у Львові, що дозволить заощадити на оплаті транспортних витрат компаній із перевезення. Наша компанія пропонує також можливість готівкового та безготівкового розрахунку.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон