Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Інструменти Львів — це велика категорія продукції, яка включає дуже різноплановий і багатофункціональний спектр виробів. Будівельні інструменти поділяються на ручні та механізовані. Залежно від специфіки та сфери використання вони мають бути безпечними, ефективними, портативними, компактними та економити як трудові, так і ресурсні витрати користувача.

Класифікація інструментів

Ручні інструменти

Найбільша категорія товарів — це ручний інструмент. Сюди можна віднести більшу частину арсеналу будь-якого майстра.

  • Гайкові ключі (ріжкові, накидні, комбіновані, розвідні, спеціальні, торцеві);
  • Ударно-важільні інструменти. Цими виробами з руків’ями користувач завдає ударів по поверхні (зубила, киянки, ломи, цвяхододери, молотки, кувалди, сокири та колуни). Всі вони прості в експлуатації та не вимагають додаткового джерела живлення.
  • Штукатурно-малярні. Дана категорія товарів використовується для фарбування, побілки, нанесення штукатурки, лаків та ґрунтовки. З їх допомогою досягається висока якість виконаних робіт, а також спрощується складність будь-якого завдання (пензлики, валики, шпателі, кельми, міксери, терки, правила).
  • Столярно-слюсарний інструментарій. Для столярних процесів використовуються якісні вироби. За допомогою ножівок і лучкових пилок розпилюється дерево. Деталі фіксуються тисками, стуслами та струбцинами, а кліщі та напилки використовуються при виконанні слюсарних операцій.
  • Шарнірно-губцевий інструмент. З його допомогою можна стиснути, зігнути, зафіксувати положення деталі для продовження роботи або перекусити. Такі ручні інструменти як пасатижі, бокорізи, кусачки та плоскогубці повинні бути присутніми у наборі будь-якого майстра, від новачка до профі.
  • Затискно-ручний інструмент. Основне призначення тисків, струбцин — фіксація предмета, деталі, вузла в нерухомому положенні для подальшої роботи з ним. Найпоширеніший тип — слюсарні верстати, як поворотні, так і неповоротні. За бажання можна придбати тиски для фіксації деталей вертикально.
  • Вимірювальні товари. Такі пристрої використовуються для обчислення геометричних параметрів деталей, вузлів та площ у різних проявах. Це лінійки, рулетки, косинці, глибиноміри, рівні, а також штангенциркулі. Велика їх частина є універсальною та використовується як у промисловості, так і в побуті.

Механізований інструмент

Механізованим ручним інструментом називаються вироби, які запускаються за допомогою двигуна (пневматичного або електричного), а допоміжні рухи та керування виконуються вручну. Залежно від виду енергії, що підводиться до двигуна, механізований інструмент поділяють на дві групи: електрифікований та пневматичний.

Купити інструмент у Львові ви можете з можливістю забрати товар у нашому будівельному супермаркеті за адресою Богдана Хмельницького 230 або оформити доставку до будь-якого відділення пошти у Комарно, Дублянах, Городку, Перемишлянах, Радехові, Калинові чи Сколе.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон