Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Будівельні матеріали Львів є невід'ємною частиною процесу будівництва та ремонтних робіт. На сучасному ринку вироби цього сегмента пропонуються у широкому асортименті. Будматеріали кожної окремої групи мають свою особливу структуру, техніко-експлуатаційні характеристики, призначення, зовнішній вигляд. Кожен проект має свою специфіку та особливості, які варто враховувати, складаючи список необхідних товарів.

Класифікація будматеріалів

Промисловість будівельних матеріалів випускає багато видів продукції. Залежно від призначення є різні підходи їх класифікації. За походженням будматеріали бувають природними та штучними. За призначенням можна назвати такі групи:

 • в'яжучі елементи (цементні, вапняні, гіпсові склади);
 • засоби для будівництва стін (природний камінь, гіпсові та бетонні блоки, залізобетонні панелі, цегла в асортименті);
 • оздоблювальні компоненти (керамічні та гіпсові покриття, полімерні та природні структури);
 • звукоізоляційні та теплоізоляційні матеріали з полімеру та силікату, мінеральних волокон, гіпсоволокон та скла;
 • покриття для покрівлі та гідроізоляції (шифер та черепиця, покриття на полімерній, бітумній та азбестоцементній основі);
 • герметизуючі склади та продукти (прокладки та мастика);
 • бетонні заповнювачі штучного та природного походження (гравій, прості породи);
 • залізобетонні, азбестоцементні, полімерні, скляні, металеві, фарфорові та керамічні труби, сантехнічні аксесуари та інші засоби для виконання санітарно-технічних робіт.

Замовити природні та штучні матеріали ви можете на сайті нашого інтернет-магазину ars.ua з доставкою в Комарно, Дубляни, Городок, Дубляни, Винники, Буськ, Борислав, Калинів, Новий Розділ, Перемишляни, Пустомити, Самбір або будь-яке інше місто області з можливістю готівкового та безготівкового розрахунку. Також забрати будівельні матеріали у Львові ви можете безпосередньо у будівельному гіпермаркеті. Всі вироби в нашому асортименті відрізняє міцність та надійність, але також важливо грамотно підбирати та застосовувати продукцію.

Властивості будматеріалів

Немає стандартного підходу до вибору будівельного ресурсу. Немає універсального списку необхідних оздоблювальних та декоративних покриттів, мінеральних розчинів чи будь-яких інших компонентів. Підхід до вибору має бути грамотним та продуманим, а також враховувати індивідуальні особливості об'єкта та кліматичні умови, в якому він знаходиться. Можна виділити кілька базових груп властивостей:

 1. Фізичні параметри (включає показники густини, пористості, теплопровідності, вологості).
 2. Механічні параметри (рівень пластичності та твердості, а також критерії міцності в умовах посилених механічних навантажень).
 3. Технологічні (теплостійкість, зручність, швидкість висихання).

Головні критерії вибору будівельних матеріалів

На сучасному ринку представлені тисячі позицій, що мають характерні відмінності. Існують основні критерії вибору виробів. При їх купівлі оцінюються такі техніко-експлуатаційні характеристики:

 • тривалість періоду експлуатації;
 • простота монтажу та ремонтопридатність;
 • експлуатаційні особливості;
 • стійкість до механічних, хімічних та природних впливів;
 • екологічна безпека для довкілля;
 • якість виробів;
 • ціна.

Будматеріали Львів у широкому асортименті представлені на сайті ars.ua. Відкривайте нові можливості з нашим інтернет-магазином та створюйте ремонт своєї мрії з мінімальними фінансовими витратами.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон