Шланги для пневмоінструментів Стрий

91 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Правильно підібравши шланги для пневмоінструментів Ви забезпечите стабільну і зручну роботу. Але вибір варто робити розважливо, адже «більше» — не завжди «краще». Розглянемо особливості вибору повітряних шлангів в даній статті.


Типи шлангів шлангів для пневмоінструментів


Для чого потрібен повітряний шланг, пояснювати не потрібно. Кожен власник пневмоінструменту знає, що без цього елемента робота буде неможливою, адже підключити фарбопульт або пневмодриль безпосередньо до компресора не вийде. Отже, розберемо основні типи рукавів:

  1. Прямий. Такі шланги для пневмоінструментів виготовляються довгими, з великим діаметром внутрішнього перетину. Часто їх додатково зміцнюють (армують), виконані з матеріалів, стійких до зміни температур. Прямі рукави використовуються при роботі з обладнанням високого робочого тиску. Не рідко такі зустрічаються на будмайданчиках і виробництві.
  2. Спіральні рукави компактні і зручні у використанні завдяки тому, що постійно прагнуть прийняти початкову форму. Часто діаметр таких шлангів є меншим, тиск, який вони здатні витримувати є нижчим. Знаходять застосування в побутових умовах, автомайстернях.


Розмір повітряних рукавів


Навіть використовуючи потужну компресорну станцію та інструмент Ви можете зіткнутися з ситуацією, коли фарбоопульт чи пневматична шліфувальна машина не дають необхідної потужності. У такому випадку зверніть увагу на:

  • Внутрішній діаметр. Від нього залежить пропускна здатність всієї системи. Кожен пневмоінструмент розрахований на певну витрату повітря, котра вимірюється в літрах за хвилину (для ударників у літрах за удар). Вузький шланг не здатний забезпечити потрібну подачу повітря, через що інструмент може взагалі не почати працювати. Оптимальними діаметрами для інструментів побутового і напівпрофесійного рівня вважаються шланги з внутрішнім діаметром 8, 9 та 10 мм.
  • Довжина. Характеристика впливає не тільки на мобільність та зручність роботи, але й також на робочий тиск. Чим довшим буде рукав, тим меншим буде тиск на виході. Наприклад, шланг з внутрішнім діаметром 9 мм та довжиною 5 м здатний послабити робочий тиск на 0,5 бар. Рішенням може стати використання короткого рукава, підвищення тиску компресора, а також використання додаткового манометра з регулятором, який підключається до інструменту. Поширена довжина для шлангів побутового використання — від 5 м до 10 м.


Матеріал повітряного шланга

  • Гума. Шланги для пневмоінструментів, виконані з гуми еластичні і довговічні, добре пристосовані до перепадів температур. Недоліком є ​​вага. При тривалій роботі може викликати дискомфорт.
  • Пластик. Легший, ніж гума, але й не такий пластичний. Особливо це помітно при зниженні температури. Тому робота на відкритому повітрі в прохолодну погоду буде більш енерговитратною.
  • Поліуретан. «Компромісний» варіант виконання. У поліуретані збалансовані властивості перших двох матеріалів, за рахунок чого такі шланги для пневмоінструментів користуються популярністю.
Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон