Отримайте гарячі пропозиції

Підпишіться на розсилку

Будівельні матеріали Стрий застосовуються для зведення, реконструкції, ремонту будівель та споруд. За своїм походженням бувають природними, здобутими з надр землі, або штучними, створеними людиною. Їх поєднують загальні техніко-фізичні властивості, такі як теплопровідність, тепломісткість, стійкість до вологи, ступінь звукоізоляції. Головною ж характеристикою будівельних матеріалів є міцність, здатність чинити опір посиленим механічним, атмосферним, іншим зовнішнім навантаженням. Від цієї якості залежить їхня довговічність, термін експлуатації.

Які види матеріалів використовуються у будівництві

У цю категорію входить безліч різних твердих, сипких, в'язких матеріалів і речовин, що застосовуються на різних етапах зведення конструкцій та їх подальшої обробки. Їх класифікують на такі групи:

  • Кам'яні вироби природного та штучного походження.
  • Матеріали з дерева або на основі сировини.
  • Мінеральні, органічні склади з в'язкими властивостями.
  • Розчини із бетону.
  • Матеріали спеціального призначення, що застосовуються для влаштування тепло-, звуко-, гідроізоляції, споруди покрівлі.
  • Оздоблювальні, лакофарбові склади.
  • Матеріали на основі залізобетону.
  • Пластикові, полімерні вироби.

Наведений вище поділ є умовним, оскільки матеріали, що входять до кожної групи, сильно відрізняються за характеристиками та властивостями. Наприклад, до кам'яних виробів відносять цеглу, натуральний камінь і навіть скло.

Важливі параметри та властивості

При їх купівлі, виборі насамперед звертають увагу на такі характеристики:

  • Міцність, що визначає стійкість до різних навантажень. Вивченням цієї властивості займається окрема наука, що розглядає опір матеріалів. У будівельній галузі для оцінки даного параметра використовують два основні показники: тимчасовий опір або межу міцності на стиск (для крихких матеріалів) та межу плинності (для пластичних мас).
  • Теплопровідність, від якої залежить, як при нагріванні матеріал може зберігати та передавати тепло. Цей параметр визначають у лабораторних умовах.
  • Об'ємна вага, що впливає на загальну масу виробів. Кращими показниками в цій галузі володіють пористі матеріали. Вони відрізняються високою міцністю, але легші, ніж монолітні вироби. Тому з ними легше працювати та перевозити.

Для кожної групи мають значення власні показники. Наприклад, вироби для покрівлі, виготовлення гідроізоляції мають бути максимально стійкими до вологи. Матеріали для зведення стін повинні бути не тільки міцними, але морозостійкими, не спалахувати, не підтримувати горіння при загорянні. Мати корозійну та біологічну стійкість.

Як вибрати недорогі та якісні матеріали для будівництва

Більшість витрат для будівництва заміського будинку припадає на зовнішні стіни. Від їхньої надійності, міцності залежить довговічність усієї конструкції та комфорт проживання в будівлі. Традиційними матеріалами для їх зведення є газобетонні блоки та цегла.

Цегла - дуже міцний, якісний матеріал для кладки, здатний прослужити довгі роки. Не боїться морозу, вітрового навантаження, опадів та ультрафіолету. Але досить дорогий за ціною. Газоблоки добре утримують тепло. Мало важать, тому комфортні в укладанні. Мають необмежений термін експлуатації. Більш доступні за ціною.

Величезний вибір будівельних матеріалів за вигідними цінами в Стрию представлений на нашому сайті. Тут можна купити товари для покрівлі, сітки, сухі, в'язки суміші, різноманітні вироби для будівництва, плитку, іншу продукцію з доставкою.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон