Освіжувач повітря

80 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Освіжувачі повітря – пристрої, що допомагають підтримувати приємний аромат у приміщеннях різного призначення. Залежно від складу засоби можуть маскувати або усувати сторонні запахи. Вибір освіжувача – складне завдання. Про те, як упоратися з ним, розповімо у цій статті.

Різновиди освіжувачів повітря

Щоб освіжувач був зручним у використанні та справлявся з покладеними завданнями, насамперед необхідно вибрати його правильну форму випуску. Виробники пропонують:

  • Спреї. Зручні для локального нанесення. Конструкцією передбачено класичний розпилювач, який можна зустріти на будь-якій іншій побутовій хімії. Представлені безліччю ароматів, що можуть містити у складі натуральні ефірні олії.
  • Аерозолі. Найпоширеніша форма випуску. Завдяки дрібнокрапельному розпорошенню забезпечує швидке усунення неприємних запахів.
  • Електричні освіжувачі. Кріпляться на стіну або розташовуються на рівній поверхні. Додатково потрібно купувати змінні балони із рідиною. Дозволяють запрограмувати частоту розпилення. Постійно підтримують приємну атмосферу.
  • Аромакристал. Гелевий блок поміщається у спеціальну скляну підставку-рамку. Забезпечує постійне насичення повітря приємним ароматом. Міняти потрібно лише гель після його висихання.
  • Аромадіфузори. Представлені ємністю з ароматичною рідиною – композицією ефірних олій. У ній поміщені бамбукові палички, які сприяють рівномірному розподілу запаху.

Освіжувач повітря для будинку потрібно вибирати, виходячи з власних уподобань, побажань до інтенсивності запаху та його тривалості. Продукція відомих виробників – гарантія ефективності та безпеки.

Склад освіжувачів та їх аромати

Хороший освіжувач має бути безпечним для здоров'я та навколишнього середовища. У цьому плані найкращим варіантом являються натуральні аромадифузори, які складаються з рослинних олій і не містять хімікатів.

Якщо більше подобаються засоби з розпилювачами, вивчіть їхній склад. В аерозолях містяться легкі леткі речовини, які, залежно від якості, можуть більшою чи меншою мірою негативно впливати на організм. Часто застосовувати хімічні ароматизатори не можна.

Вибравши склад, зверніть увагу на запахи, представлені виробниками. Аромат повинен відповідати типу приміщення, для якого він призначений:

  • Спальня. Підійдуть розслаблюючі запахи фіалки, ванілі, лаванди, троянди чи ялиці. Для створення романтичної атмосфери купіть засіб із запахом амбри – це сильний афродизіак, який позитивно вплине на обох партнерів.
  • Кухня. Ідеальні засоби із яскравими запахами, які підтримують сприятливий настрій. Це лимон, апельсин, лемонграс, грейпфрут та бергамот.
  • Передпокій. Тут потрібні аромати, які стимулюють мозкову активність та наповнюють енергією. Бергамот, кава та сосна – найкращі варіанти.
  • Вітальня. У цій кімнаті важливим є розслаблення, яке можуть подарувати квіткові або лісові аромати.
  • Ванна кімната. Цитрусові ефірні олії, троянда чи лаванда підійдуть підтримки атмосфери чистоти та релаксації.
  • Кабінет чи робоче місце. Потрібні запахи для концентрації уваги та впевненості у собі. Це може бути жасмин, ромашка, розмарин, м'ята, іланг-іланг, троянда, коріандр чи мандарин.

Аромат повинен відповідати вашому темпераменту, тоді використання буде приємним та корисним. Слідкуйте, щоб у складі не було компонентів, які можуть спричинити алергічну реакцію.

Особливості DIY освіжувача повітря

Зробити ароматизатор повітря можна і самостійно, не маючи навичок чи пристроїв. Розглянемо найпопулярніші варіанти:

  • Сухий ароматизатор. Баночку наповніть до половини содою. Додайте 15–20 крапель улюбленої ефірної олії або кількох ароматів. Закрийте ємність кришкою або папером із заздалегідь приготовленими отворами.
  • Аромадіфузор. Знадобиться скляна ємність та дерев'яні палички (наприклад, шпажки, які часто використовують на кухні). Налийте в пляшечку рослинне масло без запаху (касторове, оливкове або будь-яке інше), додайте до нього ефірні олії або натуральні компоненти (цедра цитрусових, палички кориці, бадьян та ін.) Змішайте інгредієнти, помістіть бамбукові шпажки в ємність і ароматизатор готовий.

Освіжувачі, виготовлені самостійно, коштують значно дешевше та відрізняються безпекою у застосуванні.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон