Відкриття салону “ПЛИТКА САНТЕХНІКА” в м. Борщів

Розвиток і вдосконалення не знає меж. АРС зростає, міцніє та досягає нових висот. Цього тижня, у м. Борщів відбулося офіційне відкриття салону “Плитка. Сантехінка”. Аналогічний салон відкрито минулого року у м. Стрий.

Салон “Плитка. Сантехніка” у м. Борщів налічує понад 5000 найменувань колекційної керамічної плитки, оздоблювальних матеріалів, сантехніки та аксесуарів. Наявні 28 готових інтер’єрів, оздоблених за останніми тенденціями моди.

У день відкриття клієнти салону мали нагоду насолодитись запальною музикою від DJ LoyaV, прийняти участь в конкурсах та вікторинах, придбати товари із знижками до 30%. Доречі, знижки на товари діють до 14 липня. Бажаючі ще мають нагоду ними скористатись.

Для діток працювала творча майстерня, де малеча могла позабавлятись, розмальовуючи гіпсові фігурки та картинки.

Для дорослих також було багато розваг — феєричні майстер класи від торгових марок Vist, Soma Fix, Kirchland, Polimin.

Представники Vist демонстрували роботу ручним – та електроінструментом. Неабияке захоплення у відвідувачів викликав тест-драйв коронок по керамічних виробах. Майстри вміло та швидко, з їхньою допомогою, робили отвори у міцному керамограніті. Здавалося б звичайні присоски для транспортування скла — стали родзинкою дійства! Як виявилося, вони настільки надійні, що дозволяють здійснювати перенесення важких конструкцій.

Усі присутні мали змогу спробувати свої сили в роботі з монтажною піною Soma Fix. Як зазначили усі тестувальники працювати з матеріалами та інструментами цього виробника надзвичайно легко, навіть якщо вправляєшся вперше. Клей-активатор швидкого склеювання Soma Fix викликав просто ажіотаж, склеєні ним елементи неможливо було роз’єднати. У цьому переконалося чимало учасників своєрідного змагання.

Торгові марки Kirchland та Polimin демонстрували будівельні суміші та клеї., ділилися техніками застосування клеючих сумішей для вкладання плитки. Учасники майстер-класів отримали багато цікавої та корисної інформації.

Колектив салону “Плитка. Сантехінка” висловлює подяку усім учасникам дійства та гостям і запрошує усіх на ремонтний шопінг!