Пальники газові в Умані

89 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

У домашньому господарстві, професійній діяльності, стане в нагоді пальник газовий, що представляє собою контрольоване джерело відкритого вогню у вигляді рівного факела, потужність якого регулюється клапаном. За допомогою цієї клавіші змінюють температуру полум'я, підлаштовуючи її під матеріал. Щоб вам було простіше підібрати модель з відповідними характеристиками, розглянемо особливості та переваги цих пристроїв докладніше.

Пальник газовий: переваги, сфери використання

Пальник, що функціонує на газовому паливі, стане в нагоді в будь-якому домашньому господарстві. Крім пайки або зварювання він може використовуватися в якості джерела вогню для розпалювання багаття при виїзді на природу. Також з його допомогою проводять дезінфекцію дерев'яних вуликів, вольєрів, кліток, в яких містяться сільськогосподарські тварини. Крім того, цей прилад застосовують:

  • Для розігріву пластикових деталей, щоб додати їм потрібну форму.
  • Вигинання ділянок ПВХ трубопроводів.
  • Плавлення виробів з металів кольорового типу.
  • Відтавання замерзлих труб.
  • Видалення щетини з туш тварин при забої.
  • Зняття старих лакофарбових покриттів з металевих поверхонь.

У деревообробній галузі цей інструмент використовують для брошурування поверхонь, надання виробам з дерева застарілої фактури, що робить їх «дорогими» і представницькими.

Пальники газового типу відрізняються високою продуктивністю. Вони компактні, легкі, підходять для використання в приміщеннях з невеликою площею. До інших достоїнств устаткування можна додати:

  • Простоту експлуатації.
  • Наявність функції регулювання температури.
  • Зносостійкість.
  • Універсальність.

Більш комфортні для побутового застосування моделі з п’єзозапалом Їх простіше розпалювати, але в умовах підвищеної вологості такий прилад може відмовити.

Різновиди, правила вибору пристрою

За типом полум'я, яке видається, що утворюється в залежності від використовуваної насадки, пальники бувають: вихровими, багатоцільовими, олівцевими. Для грубої обробки поверхонь в високотемпературному режимі застосовують спеціальні пристрої з насадкою Джамбо.

Прилади з вихровим типом полум'я утворюють концентрований потік вогню, за допомогою якого виконуються різні типи плавильних і зварювальних робіт. Олівцеві пристрої мають точковий тип полум'я, застосовуються для точних операцій на обмеженій поверхні. Пристосування багатоцільового типу дають найм'якший вид полум'я, використовуються для робіт при знижених температурах.

Пальники оснащуються з’єднуючими елементами з нарізним, цанговим, клапанним або проколюючим пристроєм. Випускаються в модифікації туристичних приладів, а також у вигляді паяльних ламп, різаків або паяльників.

Газові розігрівачі для туристів відрізняються компактними розмірами, приєднуються до газових балонів через шланг або кріплення на корпусі. Різаками називають пристрої у вигляді літери «Г», своєю формою нагадують пістолет, що випускають вузький потік вогню.

Паяльні лампи надягають на газовий балон. Їх застосовують для розігріву пластикових, металевих деталей, обробки місць утримання тварин і бджіл, обробки туш після забою. Газові паяльники мають більш вузьку спеціалізацію. Їх застосовують для пайки матеріалів. У процесі використання їх потрібно заправляти, як кишенькові запальнички. Обладнуються двома насадками, одна з яких створює вузькоспрямований потік вогню, як в газовому різаку, а друга має вигляд жала.

Працюючи з газовим пристроєм, важливо стежити за станом його місць з'єднань зі шлангом і ділянкою виходу газу. Вони повинні бути повністю герметичні. Переконатися в цьому можна за допомогою мильної води або спеціальних засобів.

При покупці апарату рекомендуємо визначитися з завданнями, які він буде виконувати. Для тонких, делікатних операцій варто використовувати пристрої з регулюванням полум'я, з ергономічною, добре збалансованою конструкцією.

Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон