Кухонний гарнітур у Тячеві

103 товарів
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список
  1. Шукаєте вигідні пропозиції?
    Підпишіться на розсилку, та отримайте їх першим.
    Підписатися
  2. Акція
    Купуй більше - плати менше
    Економ до 20% на гуртових покупках
  3. Допоможемо обрати найкраще
    097 333 43 00

    Безкоштовна лінія

    пн-пт 9:00-19:00 сб-нд 9:00-16:30

  4. Показати ще...
Популярні Спочатку дешевші Спочатку дорожчі Топ продажів Рекомендовані
Відобразити як Сітка Список

Можна скільки завгодно говорити про духовний розвиток, але їсти кожен з нас хоче щоденно, мінімум три – чотири рази на день, тому сьогодні обговоримо тему вибору багатофункціонального елементу - кухонного гарнітуру.

Вибираємо кухонний гарнітур

Перед тим як кухонний гарнітур з'явиться на вашій кухні, доведеться зробити непросту роботу. Для зручності розділимо весь процес на декілька пунктів.

  1. Провести ретельні заміри кухні, це можна зробити самому, а можна скористатися послугами спеціально навченої людини, що звичайно надійніше.
  2. Визначитись з плануванням.
  3. Зробити проект, простіше кажучи, на листочку паперу в клітинку намалювати, як будуть виглядати ваші меблі і де розташовуватися.
  4. Замовити гарнітур на кухню.

Серед цих етапів, хочеться докладніше зупиниться на плануванні. Потрібно продумати багато деталей. Почніть з техніки безпеки, адже від цього може залежати ваше здоров'я і навіть життя. Зверніть увагу на те, що багато меблевих модулів стандартних розмірів, якщо у вас зріст більше, або менше середнього тоді висоту доведеться підбирати індивідуально. Для початку встановіть мийку, вона підключається до комунікацій, вже потім думайте, як розташувати меблі і побутову техніку. Зручніше за все скористатися, так званим, «правилом трикутника» з мийкою в центрі, холодильником і плитою по сторонам. Максимальна довжина між ними 2 метри. Проміжок між плитою і мийкою зручно використовувати під робочу поверхню. Якщо дозволяє простір її довжина може бути один метр. Тут ви будете проводити всі підготовчі процеси. А ось холодильник поставте ближче до мийки, ніж до плити. Будь-яка господиня оцінить такий варіант, адже це заощадить сили і час.

Види розміщення

Купуйте кухню з окремих модулів, комбінуйте на свій смак. Кухонний простір можна використовувати по-різному, пропонуємо наступні варіанти.

  1. Лінійна або однорядна - прийнятно для маленької кухні або кухні студії. В цьому випадку елементи встановлюють під однією стіною, в лінію.
  2. Параллельная або дворядна - підходить для великої кухні і великої родини. Дає можливість одночасно готувати на кухні двом і більш господиням, не штовхаючись і не дратуючи один одного. Саме так виглядає професійна кухня.
  3. П-подібне планування - підходить квадратним приміщенням, можна також використовувати підвіконня і місце під ним. Зрозуміло, що всі сегменти розташовані уздовж трьох стін, а достатня кількість шафок дає можливість зберігати на маленькій площі велику кількість техніки та кухонного начиння. Такий варіант зручний тим, що все знаходиться близько на відстані витягнутої руки.
  4. Г-подібне розміщення - досить часто використовується для середньої кухні. Дозволяє в центрі або навпроти поставити стіл для прийому їжі, не виділяючи спеціальну кімнату для їдальні. Щоб заощадити простір доцільно мийку помістити в кут.
  5. Острівна - підходить для великої кухні, це дуже функціональний варіант, може розділити приміщення на зони.
  6. Пів-острівна - схожа на попередню, але займає менше простору, і коштує дешевше. На сьогоднішній день, як півострів часто використовують барну стійку. Це дозволяє замінити обідній стіл, підходить для молодих людей і тих, хто не звик просиджувати життя на кухні.

Вибір кухонного гарнітура для маленької кухні

Окремо хочеться зупинитися на виборі кухонного гарнітура для маленької кухні. Адже, жителям міст дістаються, як правило, невеликі приміщення. Тому, щоб правильно обставити кухню необхідно дотримуватися кількох правил:

  • підбирати елементи зменшених розмірів;
  • використовувати простір до стелі, що дозволить додати кілька шафок;
    візуально збільшити приміщення за допомогою дзеркал і світлої колірної гами;
  • хорошим варіантом буде висувний стіл;
  • вибирайте дверцята, які відкриваються при натисканні вгору;
  • замість плити, вигідно придбати варильну поверхню, а під нею зберігати необхідні девайси.

Пройшовши всі етапи підготовки, подивіться фото кухонних гарнітурів, порадьтеся з рідними, скористайтеся послугами інтернет-магазинів і онлайн консультацією. Навіть якщо, ви витратите чимало часу, отриманий результат вартий того. А можливо ви хочете придбати готову кухню. Вибір за вами.

Ціни на Кухонний гарнітур

Товар Ціна
Кухня Перлина 20000.00 грн
Кухня Моніка 77734.00 грн
Кухня Софія 87919.00 грн
Кухня Наомі IP 117175.00 грн
Кухня Бельведер 121469.00 грн
Показати ще
Згорнути
Ви цікавилися товарами
The wishlist name can't be left blank

Якщо у вас є питання — ми з радістю допоможемо

Або залиште свій телефон, та протягом години ми вам зателефонуємо

Увійти
Реєстрація
Забули пароль

Нагадати пароль

Дякуємо за реєстрацію!

+ =

Введіть пароль, який було відправлено на ваш телефон